gıdıklanma ile uyarımın fantazi ve mastürbasyona etkisi

Soru

Merhaba, gıdıklanma fantezim var. Temas hissiyatını arttırdığı için hoşuma gidiyor. Ama bunla ilgili video resim vs bakmadan eskisi gibi boşalamıyorum. Orgazm sırasında da rahatlama yerine kasılıyorum.

Cevaplar ( 2 )

  1. merhaba, öncelikle bir bakıma gıdıklanma cinsel fantazinin yada orgazm olmanın bir yöntemi değildir. gıdıklanıyor olmak ve gıdıklanırken uyarılıp boşalabilmek normal sayılır, ama zevk almak ve boşalmak için bu şekilde uyarılmaya çalışmak yanlıştır. cinsel organlar ve cinsel birleşme sistemi bu şekilde haz almaz, bu şekilde çalışması bu şekilde ilişki yaşanması için değildir. normal bir cinsellik yaşayıp zevk almadığınız için bu şekilde haliyle yeterince haz alıp boşalamıyor olmanız normaldir. anlamanız için aykırı bir kaba örnek verelim, gözümle tat alamıyorum, kulağımla koklayamıyorum, burnumla duyamıyorum gibi bir durumdur. cinsel ilişkinin tanımı neyse, bununla ilgili organlar nasıl kullanması gerekiyorsa o şekilde ilişki yaşanmalı, yoksa bedene yapılacak farklı zorlamalar bir süre sonra cinselliği bitirdiği gibi cinsellik algısında eksen kaymasına ve psikolojik sorunlara neden olacaktır. eğer bu durum çok sıkıntı yaratıyorsa psikoterapi almak için psikoterapiste, organik bir neden olup olmadığını anlamak için bir psikiyatri uzmanına başvurabilirsiniz.

    • sanırım arkadaş gıdıklanma fetişi bir arkadaşım vardı oda kendini kelepçelettirp gıdıklamamlı işkenceli fantazi severdi. gerçi bunlar seksin yanında heyecan verecek fantazi sadece, yani asıl mesele ve boşalma ilişkiyle oluyor. ama sadece gıdıklanarak boşalmaya çalışmak anlamsız bence

Bir cevap bırakın