vajina nasıl yalanmalı püf noktalar neler

Soru

herkese iyi ve sağlıklı günler. ben vajina yalamayı çok seviyorum. yani birlikte olmaktan çok yalamak daha çok hoşuma gidiyor. yalarken kadınımı çıldırtmak uçurmak istiyorum kendinden geçsin istiyorum. bu konuda bana yardım edebilir misiniz? püf noktalar neler? ne yapmalıyım veya yapmamalıyım ? şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Cevaplar ( 6 )

 1. 7

  iyice yalayacaksın, dil darbeleri ile cıldırtacaksın, vakumlayacaksın, uzun uzun yalacaksın, çokta kasma:) çok iştahlı ol, anüsü de yala, yalama yaparken meme uçlarını da elinle okşa:)

 2. 5

  bence düşüncelerini gözden geçrimen ve bu tip ölçüsüz düşüncesiz hesapsız eylemler sonucu başına gelebilecek riskleri ve hastalıkları öğrenip buna göre karar vermen lazım. yoksa zirve yapmış hormonlarla yüksek libidoyla azgın kafayla, yıkar yağlar paspas çeker parlatırım kafası sana ağır bedel ödetir. bence sitede bir araştır riskleri neler. hala yapmak istiyorsan ondan sonra yap keyfin bilir. çünkü birçok kişi başına bela çöreklenince, bilseydim böyle bi salaklık yapmazdım bilmiyordum keşke bilseydim diyor.

 3. 5

  yalama zevki bir fantazi ama her kadın bundan zevk almıyor, hatta yapılmasından rahatsız oluyor. erkekler gibi kadınlar oral seks düşkünü değiller. hem yalamanında öyle karmaşık bir tekniği yok. basitçesi vajinanın üst birleşim noktasını uyarmanız yeterli. bazen saçmalıyorlar yok dilini içine sokup döndürüyorum falan diye, bilmiyorlar vajinanın içi büyük oranda hissiz olamdık şeyler yapıyorlar. haliyle kadında zevk almıyor. bu arada @cd-belgin dediklerinde çok haklı, azgınlıktan gaza gelip bakterileri virüsleri bulaştırıp geçmeyen enfeksiyon ve iltihap kapmak çok kolay. bu konuda bilgili olmak lazım.

 4. 8

  vajiana yalamanın özel bir püf noktası yoktur bence erkekler bu arada pek vajina yalamayı sevmem ancak zorda kalırsa yapıyor. bizim herif mesela evliliğin ilk yıllarında yapardı şimdi yok. haaa bu arada bacak omuzda olması pozisyon olarak daha azdırıcı olabilir.

  • 6

   bacak omuzda olacak tamamdır 😉 kesinlikle deneyeceğim. teşekkürler 🙂

 5. 3

  bu tür yalama öpme ters ilişki falan hep riskli tehlikeli, çünkü bakteri bulaşma ihtimali var. çok basit düşünüyoruz birşey olmaz diyoruz ama zatem en büyük hatalarımızda biz böyle düşündüğümüz zaman oluyor. hani diyorlar ya bir anlık zevk için değdi mi diye. işte gerçekten doğru değmez…

Bir cevap bırakın