vajina dili neresidir tam olarak öğrenmek istiyorum

Soru

sevgilimle biraz acemiyiz çok benimde çok bilgim yok, görüntülü seks yapıyorduk bittikten sonra konuşurken vajina dilini yalaman çok hoşuma gider bana oral yaparken yalarmısın dedi bende utandım bozuntuya vermedim yalar yutarım bile yeterki sen iste dedim demesine ama bende neresi olduğunu bilmiyorum utanıyorum soramıyorum, tam olarak neresini yalamam lazım tam olarak dediği vajina dili nedir, neresi oluyor

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    Dili dediigi muhtemelen klitorisi demistir vajinanın uzerinde yer alir orasi kadınların en hassas en etkileyen yeridir. Kilit rol oynar seksde orasini emen yalayan oksayan cok cok puan alir ama hanzo tipi oldugu icin çoğu erkekler gir cik dan anlarlar baska bisey bilmezler.

  2. 3

    merhaba, aslında vajina dili diye teknik bir terim yok, herkesçe ilkel benzetmelerle tarif edilmeye çalışılıyor, vajina dili, vajina dudağı, vajina yanağı, vajina ağzı derken liste çeşitlenip gidiyor. aslında sevgilinizin bahsetmek istediği nokta vajina üçgeninin üst kısmandaki fazlaca hassas olan yerdir. buraya dokunulması veya yalanması kadına fazlaca haz verebilir. sevgilinizde bunu istiyor olsa gerek. acemide olsanız sonuçta vajina ne kadar bir alan ki, biraz elinizle okşasanız sevgilinizin tepkilerini izleyip hassas olan, onu etkileyen bölgeyi kolayca keşfedersiniz. sonrasında dilinizi bu bölgede dolaştırmanız yeterli. tabi sağlık için temizlik ve hijyene dikkat etmeyi unutmayın.

  3. 3

    gözü kulağı burnuda varmış mı 🙂 kızda akıllı yalattıracağı yeri iyi biliyormuş

Bir cevap bırakın