geciktirici sprey bir kez sıkılınca kaç saat etkili

Soru

arkadaşlar merhaba geciktirici sprey almak istiyorum. ancak kullanımı ve etki süresi hakkında çok bilgim yok. bu sebeple hangisi seçmem gerektiğine ilişkin kararsız kalıyorum. rica etsem birisi kısaca özet olarak yazabilir mi ? şimdiden tşkler.

Cevaplar ( 2 )

  1. piyasada 1001 türlü sprey var. içinde farklı değişik etken maddeler. haliyle etkisi ve süresi başka başka olur. bu sebeple bu kadar süre etkisi olur diyemeyiz. bunu geçtim insan büyesi farklı bir değil. sen kullanırsın 1 saat arkadaşın kullanır 20 dk o sebeple senin bir ürün alıp denemen görmen lazım buna göre değerlendirirsin. yoksa ezbere olmaz. aşağı yukarı 200 lira verip denemek için alacak paran yoksa zaten hiç bu işlere girme o para ile git kendine yarım ekmek döner yaptır ye keyfini çıkar daha iyi, hiç olmazsa karnın doyar. zaten erkek adam bu işler için paraya acıyorsa muhtemelen sevgiliyi elde tutamaz, o hatun uçar gider.

  2. kaliteli geciktirici spreyler etkili oluyor. geciktiriciler bildiğim kadarıyla penis üzerine penisin ereksiyon halindeyken 3 kez sıkılıyor. testislere sıkılmıyor. en az bi 20 dakika etkisi oluyor. ben kocama ara sıra geciktirici sprey penisine sıkıyorum. bir kere kendime uyguladım. tam orgazm olup boşalacağım ne kara zorlasamda boşalamdım. bende bir 20 dakika boşalmak için uğraştım:) hoşumada gitti yani:) bir erkeğin o anki durumunu anlamış oldum, test ettim diyebilirim:)

Bir cevap bırakın