üstte olduğum pozisyonlarda kocam penis sertliğini kaybediyor

Soru

merhaba, genellikle kocam kontrol onda olsun istiyor ancak bu sefer ben kendimi mutlu hissedemiyorum. hadi sıra sende geç alta diyorum daha ben üste geçer geçmez penisi yumuşamaya başlıyor ve vajinadan çıkıyor. bu sefer ikimizde mutsuz oluyoruz. ilişkiyi de uzun sürdüremiyor hemen boşalmaya hazır, bir süre boşalmazsa ereksiyon zorluğu oluyor. nerdeyse 2 yıldır böyle daha da seks yapmak istemiyor sürekli kaçmaya başladı. 43 yaşında doktora gittik tahlil testler yaptırdık yaşına göre anormal olabilecek bir şey yokmuş. hap ta kullandı pek değişin olmadı. zevk alamadığını o sebepten kalkmadığını söylüyor. sorun ne olabilir acaba ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  altta üstte yanda ortada çok ta fark etmez lakin eğer çiftlerde uyumsuzluk varsa bu gibi seçimler gerçekten beklenmedik bir soruna sebep olabilir. sizin sorun sakli erkekten kaynaklanıyor gibi. bilemiyorum ama ilişkiden zevk alamıyorum demesinden yola çıkarak belki geçmişte çok fazla mastürbasyon yaptıysa penis üzerindeki hassas hisli sinirler ve dokular körelmiş bu sebeple zevk alamıyor yeterince yoğun hissetmiyor olabilir. bu konu geçmişte sitede sıkça konuşuldu oradan aklıma geldi yazmak istedim.

 2. 4

  bırak adama zaten zar zor yapabiliyormuş, varsın kontrol onda olsun yaptığını yapsın tamamen işi bitmeden. sonra zaten o yapamaz olunca kotrolü siz alırsınız onu yaparsınız böylece soru çözülür 🙂

 3. 2

  adamın sorunu var ama ne olduğu belirsiz. bazı erkeklerin pozisyondan yana sıkıntısı olabiliyormuş, sanki daha önce de okumuştum bir yerlerde, altta olmak bazı erkeklerde psikolojik baskılanma oluşturup heyecanlarını kaybetmelerine neden oluyor diye yazıyordu. eğer böyle bir sorun yaşıyorsa bu psikolojik olumsuz şartlanmayı kırması gerekli. bir kaç kere bu durumu yaşadımı sorun daha da derinleşir çözülmesi zor hale gelir. zorlamayın bence yada onu pozitif yönde telkin edin başarılı olduğunu falan söyleyin. moralini cesaretini yükseltin.

 4. 1

  ilginç bir durum ilk defa böyle birşey duyuyorum. erkek dediğin her şartta ilişki bitene kadar sert kalabilendir. yok altta, yok yanda, yok ayakta, yok amuda kalkınca bunların hepsi bence bahane. demek ki adamın erkekliği zayıf, cinsel gücü bitmeye başlamış. kaldırıcı sertleştirici haplara baksın.

 5. 4

  ne fark eder sende, alta yada üst. adam nasıl rahat ediyorsa nasıl yapmak istiyorsa öyle yap ona uyum göster. kadın dediğin erkeğini memnun etmeyi bilendir.

 6. 3

  Eşiniz daha önce sürekli üstte veya doggy yaptıysa altta olmak onun boşalma süresini uzatıp ereksiyonu kaybetmesini sağlar siz siz olun ona uyum sağlayın

Bir cevap bırakın