üst üste mast yapma sonucu iktidarsızlık olur mu

Soru

geçen sene evlendik neredeyse 1 yıl oldu eşimim yapamıyor şeyi kalkmıyor. elle zorla oynaya oynaya kaldırıyor sonra girince içeride sönüyor. doktora gittik ilaç falan verdi ama hiç çözüm olmadı. eşim olmuyor işte deyip vazgeçiyor yapmak istemiyor. geçmişte üst üste mast yapmaktan olduğunu söyledi. günde 3-4 defa üst üste mast yapıyordum kendimi zorlayarak, bazen porno izleyerek 2 saat sürdürüyordum sonra zevk alamamaya başladım, yaparken falan elimde inmeye başladı, galiba çok mast yapmaktan iktidarsızlık oldu diyor. geçmez mi bu ne olacak şimdi ? artık yapamayacak mı ? niye evlendik o zaman.

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  gerçekten rumuzdaki gibi talihsiz bir evlilik yapmışsınız. işi bitmiş erkekle evlenmişsiniz. günde 3-4 kere ve 2 saat üst üste mast yapmak nedir. bence çekip direk koparsaymış, hatta koparmaya uğraşmış ama olmamış sanırım. ben bu şekilde olup düzeneleni görmedim, sitede bu şeklide 100lerce soru var hep aynı sorun, işi bitmiş kuş ötmez olmuş. doktor doktor gezsen ne fayda ama galiba mutluluk çubuğu diye bir şey taktırılıyormuş, dediklerine göre fiyatı 100 bin falanmış. belki çare olarak bunuda düşünebilirsiniz.

 2. 0

  sürekli mast yaparak penisdeki hissiyatı köreltmiş ve kendini kurutmuş. cinsellik iş yapmaya benzemez, al bu tuğlaları en üst kata taşı dense insan bir şekilde yapar. ancak cinsellik böyle değil ne kadar kendini zorlasa olmaz yapamaz. çünkü cinsellik istek ve haz meselesi. hemen vaz geçmeyin, belki bir çaresi bulunur, başka doktorlara gidin, farklı haplar falan deneyin.

 3. 0

  eşinizin zamanında yaptığı zorlayıcı mastürbasyonlar penisinde tahribat yaratmış. cinsellikteki başarısızlığı da psikolojini bozmuş ki zaten o psikoloji ile ereksiyon olması da mümkün değil. yapmanız gereken eşinizin sabah ereksiyonları oluyor mu bunları takip edin. bunun dışında eşiniz birkaç ay penisini işemek dışında bir eylemde kullanmasın. belli ki bir hissizlik var. penisi bu süre zarfında dinlensin. eğer düzelme olmazsa mutlaka tıbbi destek alın. ayrıca yaşam kalitesini bilmiyoruz. sigara, şeker hastalığı, tansiyon gibi rahatsızlıklar da ereksiyon problemlerine sebep olabilir. bunları da göz önüne alıp bir tedavi düzenlenebilir.

 4. 0

  gençlik ergenlik döneminde kendini yıpratna tüketen mahveden pek çok erkek orta yaşlarda havlu atıp pes edebilir. yoruldum artık yapmak istemiyorum deyip yataktan kaçabilir. sıkça görülen bir sorun, cinsel açlığını dengelemeyi başaramadıkları için gelecekte tükenmiş bireyler olurlar. misal çok susuz hissedersin, ancak aslında 1 bardak su içsen sana vücuduna yeterli gelir ama sen hayvan gibi 5 litrelik damacanayı kafan diker içersen az sonra miden bulanmaya başlar ve kusarsın, gel 1 barsak su vereyim desen o kişiye bu sefer istemiyorum der kaçar. cinsellikte böyle, 40 yıllık sürece yayacağın enerjiyi ilk 5 yılda hayvanca harcarsan sonra tiksinmeye geri kusmaya başlarsın ve nefret gelir.

Bir cevap bırakın