titreşimli vajina daraltıcı ve orgazm arttırıcı pompa kullandım

Soru

merhaba bundan bir kaç yıl önceye kadar cinsel ilişkilerimde hiç orgazm olamıyordum yada çok az oluyordum cinsel oyuncakların cinsel hazzı arttırıcı özellikleri olduğunu duydum kullanmak için ilk önce bir tane realistik penis almıştım fakat istediğim sonucu alamadım geçenlerde internette gezinirken bir videoya denk geldim videoda kadın vajina pompası diye birşey tanıtıyordu ilgimi çekti türkiyede var mı diye araştırırken benzer bir ürün buldum sipariş ettim geldi kullandım ilk başta biraz canım acıyor gibi oldu bu sorunu cinsel ilişki için kullanılan krem kullanarak aştım hatta telefonuma bile görüntüleri çektim inanılmaz azdırıcı idi vajinamın saniye saniye sulanmasını izlemek fakat pompa kullandıktan sonraki gün bile vajinam sulanıyor sizce bu durum neden oluyor

Cevaplar ( 7 )

 1. 6

  yıllarca orgazm problemi çekmişsin şimdide çok sulanıyor diye şikayetçisin daha ne istiyorsun keyfini çıkar gerisini boşver…

 2. 3

  erkek için olan penis pompasınıda kullanınca sulanma oluyor. hatta geçenlerde biri sormuştu oraya da yazdım pompalar bölgesel kan dolaşımını arttırıp hızlandırıyor. bu sayede vajınaya parmakla bile dokunsan çok yoğun zevk veriyor. zevk alınca sulanması normal. şuda var etkiside hemen geçmiyor sanki çok daha uzun sürüyor. biraz acıtıyor ama bilmiyorum aşırı değil ben hoşlanıyorum.

  • 2

   iyi ne kadar güzel bir şey. sulanma oluyorsa pompayla ne kadar güzel. senin için sevindim.

 3. 1

  merhaba, çok farklı türde cinsel oyuncaklar var, oral yapan, yalıyormuş yada emiyormuş hissi veren, vakumlu titreşimli derken liste uzayıp gidiyor. teknik olarak etki mantığı @erotic-girl yazdığı gibi bunun dışında bu tür oyuncaklarda hijyene, temizliğe dikkat etmek gerekiyor. vücudu aşırı zorlamamak fazla vakum yapıp dokulara zarar vermekten kaçınmak, uzun süreli kullanımda pompanın kenarlarının doku üzerinde ezilmeye neden olabileceğini unutmamak gerekli diyebiliriz.

 4. 4

  nasıl bişeymiş linkini atarmısınız bizimkinin suyu biraz eksik 🙂 şöyle yoğun yapış yapış bol bol beyaz beyaz olmasını sağlarmı ?

Bir cevap bırakın