tam sertleşmeden ilk girişte hemen boşalıyorum

Soru

Penisimin çok hassas ilk girişte hemen boşalıyorum tam sertleşmeden ilk girişte hemen boşalıyorum zevk alamıyorum sevişirken bile boşalıyorum partnerim okşasa bile hemen boşalıyorum. sevişirken bile penisimin başı partnerime değse boşalıyorum oda zevk almıyor ne yapmam lazım

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  bu sitede okuduğum sorular arasında en vahim durum sizinkisi. önce doktora gitmeniz sonra boşalma denetimini ve kontrolünü öğrenmeniz gerekli. yoksa böyle giderse sevgiliniz nasıl erkeksin deyip sizi terk edecek.

 2. 2

  Zevk alması mucize olurdu. Bu derece olanını da ilk defa duyuyorum. Senin durum Üfff demeyle karşıki dağlar yıkılıyor gibi birşey olmuş. Bence bir doktora görün aman dikkat kadın doktor olmasın ha. Bilmiyorum belkide olabilir kanıtlamış olabilirsin durumunu.

 3. 4

  Durumunuzdaki gelişmeyi merakla bekliyor olucam 🙂

 4. 2

  Doktor yardimi almaniz herhalde en uygunu. Bu durum partnerinizi de cok olumsuz etkiler. Bayan icin cok can sikici bir durumdur bu. Bende yasadim bilirim.

 5. 6

  selam, kadınları erkeklerden ve cinsellikten soğutan, erkeklerin en çok yaşadığı cinsel sorunların başında gelir. erken boşalma cinsel birleşmede kadının tatmin olmasını sağlayacak kadar süre içeride kalamamak olarak değerlendirilir. bununda kademeleri vardır. kimisi 1-2 dk da kimisi 3-4 dk da olabildiği gibi kimileri de daha vajinaya girer girmez, yada hiç giremeden boşalır ve penis sertliğini kaybetmeye erkeklik performansı düşmeye başlar. bu durum için öncelikle doktora gidip fiziksel yada hormonlarla ilgili bir sorun varmı diye kontrol ettirmek sonrasında, boşalma denetimini öğrenebileceğiniz şekilde egzersizlerle kendinizi eğitmeniz gerekir.

Bir cevap bırakın