kadınlarda erken boşalma sorunu var mı

Soru

Hep erkeklerde erken boşalma sorunları görüyorum peki kadınlarda böyle bir durum söz konusu var mı? Yoksa bütün kadınlar istedikleri gibi yönetebiliyor mu?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  ilginç bir soru ama çok nadirde olsa kadınlarda erken boşalma sorunu yaşayabilir. genelde kadınlar ilişkiye geç adapte olup ancak havaya girebildikleri için erken boşalmazlar en erken dediğin her halde 10 dk olsa gerek. hem zaten misal 1 dk bile olsa kadında penis yok ki boşalsa orgazm olsada ilişkiye hiç bozuntuya veremeden devam edebilir. kadın için sertleşme ereksyon olma gibi dert olmadığından defalarca boşalıp ilişkiye devam eder. ama erkek öyle değil bir kere boşaldımı performası gidiyor penisi inmeye sertliğini kaybetmeye başlıyor sonrasında malesef ne kadar devam etmek istesede işi bitiyor. kısacası erken boşalma kadınlar için değil erkekler için tanımlanabilecek bir sorun olabilir.

 2. 6

  Kadınlarda erken boşalma oluyor evet. Eğer gizlemek istemiyorsa “hadi beraber” boşalalım dediğinden anlarsın zaten 🙂

 3. 2

  kadınlarda erken boşalma gibi bir sorun şöyle olabilir kadın çok azgındır erkeğin penisi vajinaya girer girmez 3-5 dk içinde boşalabilir normalde ise kadınlar kolay kolay orgazm olamazlar

 4. 5

  kadın erken boşalsa ne olacak vajinası daralıp penismi girmeyecek. erkekte ilişkiye giremediği için kadında erken boşalma sorunu var beni tatmin edemedi mi diyecek. kadınların derdi erken boşalmadan hariç orgazm sorunu. onlarda geç boşalır yada hiç boşalamaz gibi bir durum var.

 5. 2

  merhaba, aynı erkekler gibi kadınlarda da erken boşalma yada erken orgazm olur. ancak bu durum cinsel ilişkiyi engelleyici bir unsur olmadığı için değerlendirme dışı olarak bakılır. bir kadın erken boşalınca ilişkiye devam edebilir, lakin erkek erken boşalınca ilişkiye devam edemez ve kadını tatmin edip görevini başarı ile yapamamış sayılır.

Bir cevap bırakın