Tam cinsel doyuma ulaşmamak gerginliğe sebep olur mu

Soru

Merhaba 47 yaşında bir bayanım. Cinsel isteksizlik problemim var. Eşimle bir beraberlik yaşadığımda yeterli vajinal ıslaklık olmamasından dolayı eşim mastürbasyon yaparak boşalıyor. Fakat eşim son zamanlarda aksi ve sinirli davranıyor. Bu durumun sebebi cinsel doygunluğa ulaşamaması mı ve ayrıca ne yapmamızı önerirsiniz.

Cevaplar ( 2 )

  1. 1

    merhaba, bir noktada aslında tespiti kendiniz yapmışsınız. zaten olması da gerek bu. kendinizi ve eşinizi daha iyi daha yakından tanımak. yıllar geçirip birbirini tanıdığını zanneden birçok çift var. ama ne karı kocasını ne koca karısını detaylıca tanıyor. bir elmanın iki yarısının bir birini tamamlaması gibidir çift olmak. eşinin hangi yemeği sevdiğini bilmek gibi nasıl zevk aldığını da bilmek gerekir. sizin olayınızda yaşadığınız kuruluk problemi sonucu cinsel temasınız çabuk bitiyor. kuruluk size acı verince siz bitsin istemeye başlıyorsunuz. tabi eşinizde bu durumu sezinliyor zevk almaktan çok bir jigolo gibi görevini bitirmeye çalışır tarzda final yapıyor. dolayısıyla o beklediği tam haz dolu doyumu yaşayamıyor. evet sizin dediğiniz gibi de dile getirmiyor ama nedenini bilmediği bir sinir ve gerginlik yaşıyor. bilinç altının hayal ettiği şeylerin gerçekleşmemesi onda gizliden karşı bir tavır aldırtıyor. tabi tüm bu meseleler çözümü zor değil. alacağınız kaliteli bir kayganlaştırıcı yada kaydırıcı jel ile üstesinden gelebilirsiniz. tabi siz yine bununa yetinmeyin, eşinizi mutlu etmek için biraz çaba gösterin, bazen oral yapın, bazen hand job, bazen rim job, kontrolu elinize alıp ona haz verecek oyunlar yapın süreyi uzatıp unun daha doyumlu şekilde rahatlamasını sağlayın. göreceksiniz ilişkinizde her şey daha güzel olacak. hatta bakın bunlara yanıtsız kalamayıp oda size karşılık verecek. bu sayede ilişkiniz daha bir heyecanlı olur.

  2. 3

    sinirli olmazmı hiç, otele eskort çağırdım sonra o gelmeden bi ereksiyon hapı yuttum, karı gelmedimi sabaha kadar ereksiyonda kaldım. gündüz de tüm gün sinir küpü gibiydim. azıp azıp rahatlayamamak bende çok sinir yapıyor

Bir cevap bırakın