swinger deneyimi

Soru

selamlar, bir kız arkadaşımın sevgilisi sürekli swinger deneyimi ile ilgili şeyler anlatıyormuş, öncesinde bi kere denemiş çok hoşuna gitmiş falan, illa arkadaşıma bir kere sende dene diye baskı yapıyormuş. bende bunu duyunca sinirlendim, ayrıl gitsin böyle bir şeyi nasıl söyler, sevdiğini onunla bununla paylaşmaya teşvik etmek ne kadar ahlaksızca farkında değil misin ? bu gün senden bunu isteyen yarın daha iğrenç şeyler istemez mi ? dedim. ya sadece söyledi, yani bende reddettim ama haklısın en iyisi ayrılmak, çok saklık bir ilişki değil dedi. şimdi bende biraz kendimi suçlu hissettim, yarın öbür gün senin yüzünden sevgilimden ayrıldım dese beni darlarsa, akıl vermese miydim bir şey demese miydim diyorum. böyle demekle kötü mü ettim ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  bu gibi teklifler gerçekten bir kadın için aşağılayıcıdır. sevdiğim dediğin sözde değer verdiğin kişi ona buna vermeye çalışmak ne kadar sağlıksız bir ilişki. zaten bu tür şeylere bulaşanların akibeti beter oluyor. ki olsunlarda zaten. hastalık kapıyorlar bir birini aldatıyorlar, biri diğeri ile kaçıyor, şantaj yapıyorlar, fuhuşa zorluyorlar. bende arkadaşına iyi bir tavsiyede bulunmuşsun, bu açıdan süçlülük duyman gerekmiyor. sen uyarmışsın gerisini kendi bilir zorla ayırmıyorsun ya.

 2. 6

  merhabalar swinger, cuckold bunun gibi eylemler her çiftin yapabileceği eylemler değil şöyleki ben cuckold deneyimi olan ve düzenli olarak çiftlerle görüşen biriyim toplum ahlakı gereği her nekadar aykırı gelsede bu eylemi yapan çiftler bir hayli fazla duygusal bir bağ olmadan sadece ama sadece fantezi amacıylayapılan bir eylem ama hüsran kısmı ise deneme yanılmadır sevgiliniz veya eşiniz istiyor diye denemek için yaparsanız sonu hüsran olabilir kesinlikle bu eylem için asla ama asla partnerinize ısrarcı olmayın teklif sunulur herkes kafasında yapabilip yapamayacağını tartar konu kapanır herkesin mahremiyeti kendisinde saklıdır ve bu konular toplum içinde dışlanmaya maruz kalındığından gizli yapılması gereken bir eylem sizin hayatınız sizin mahremiyetiniz saygılar

 3. 3

  bu cuckold ve swinger ilişkiler zaten fuhustur. dolayisiyla bunlarin asla ahlaki temeli olamaz. bir insanin yapacagi asagilatici bir olgu bu. insan sınırıni bilmezse insanliktan cikiyor sonunda. siz dogru olani yapmissiniz.

 4. 4

  bu tür konular kötü örnek oluşturuyor, okuyan çok zevkli birşeymiş gibi düşünceye kalılıyor denemek istiyor, tabi bu denemeler sonucunda bşaına büyük belalar alıyor. herksin deçimi deyip milleti sapıkça şeyler yaptırmayın. her gün tvlerde çıkyor çarpık ilişkiler. millet sapıkça şeyleri normal karşılar oldu.

 5. 4

  cevap yazanlara tşk ederim, o halde kesin bir şey demek mümkün değil, her şey adama kalmış diyorsunuz ? keşke böyle bir şey yapmasaydım diyorum.

 6. 4

  bu tarz ilişkiler, flört sevgili aşamasında ve hatta çok genç yaşta ki evlilkler de bence asla yaşanmamalı. bu yönüyle arakadaşınızı uyarmış olmanız kanımca doğru olmuş. hiç hayıflanmanıza gerek yok.

 7. 3

  eski esimle yirmi yıl evliliğimiz oldu ama sonumuzda bu yüzden oldu en son benim beğendiğim esime uygun gördüğüm adam esimi elimden aldı. simdi onlar mutlu ben yalnızım eş de değişirdik ama daha çok tek erkekler oldu yaparsınız ama sonu yok kadın kesinlikle ihanete başlıyor ve sizden soğuyor ve sevmiyor başka yolu yok evliliğiniz sonunda bitiyor kadın hiçbir zaman erkek gibi değildir hem aldatır hem sizi suçlar. sizin kulağınıza küpe olsun asla böyle şeyler yapmayın.

Bir cevap bırakın