strapon yaptırmaktan zevk alan pegging bağımlısı oldum bundan vaz geçemiyorum

Soru

erkek olarak cinsellik benim için ayrı bir yerde, öyle sırdan seks yapmak bana göre değil. seks yapıyorsam hakkını vermeli tam olarak bu doyumu yaşamalıyım diye düşünüyorum. strapon kullanan kadınlara merakım vardı denemek istiyordum. tailand tatilinde mistress çağırdım. çat pat zar zor anlaştık, ilk olduğunu yavaş olması gerektiğini falan söyledim. her şeye okey okey dedi durdu. neyse bende saldım kendimi, hiç beklemediğim kadar zevk aldığım bir deneyimdi. tatilim bitim geri döndüğümde bile günler geçmesine rağmen her saniyesi aklımda hiç unutmadım. tabi sonrasında aynı hazzı tekrar yaşamak istedim, burada bulduğum eskortlarla defalarca aynı şeyleri yaşadım. aktif olmaktan daha zevkli olduğunu düşünüyorum. sorunda burada başlıyor, artık aktif olmak zevk vermiyor. sevgilim var hatta nişanlanmak üzereyim benim bu gizli hayatımı tutkularımı bilmiyor. söylemekten korkuyorum, söylemezsem de ne yapacağım diye düşünmekten kafayı bozdum. bazen her şeyden vaz geçeyim diyorum olmuyor, ne ondan ne bundan vaz geçemiyorum, bir şekilde ortayı bulmak her zevki yaşamak istiyorum. nasıl bir başlangıç yapmalıyım, ya sevgilim kabul etmezse ne yaparım ? galiba uzmanların sürekli dedikleri gerçekmiş bu tip fantaziler bağımlılık yapıyor. orta yolu nasıl bulacağım ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    aynen sizin dediğiniz gibi cinsellik bağımlılıktan beter. kendinizi nasıl alıştırırsanız öyle gider, üstelik aynı yerde kalmaz daha fazlasını ister. geri vites yapma imkanınız olmaz, hep daha ileriye gidersiniz dönemezsiniz. çok güçlü iradenizin olması lazım. şunu yapın iyi gelir diyebiliecek bir durum yok, ancak belki psikolojik destek tedavi türü şeyler fayda edebilir.

  2. 4

    sevgilinizin düşüncesini öğrenin fark ettirmeden belki oda sevecektir boşu boşuna saklamazsiniz. sevmeyecek biaey olsa evde kendiniz yaparsınız yalnızken bi şekilde zevkini yaşarsınız

Bir cevap bırakın