sohbet kanallarında erkeklerin sertlesmis penis resimleri göndermesi

Soru

internette bir yerde sohbet ederken hemen erkekler karşılarında bir kız görünce penis resmi gönderiyorlar. bazen eğlence olsun edepsizce laflayıp kafa dağıtayım istiyorum böyle sapıkların olduğu siteler giriyorum. biraz konuşuyorum hemen biri penis resmi atıyor, nasıl kalınmı, büyükmü, ağzına alırmısın, beğendinmi, orana girermi, burana kalın gelirmi, üstüne oturunca bağırırmısın, kafasını alırmısın, göğüslerinin arasına boşaltırmısın aaa sonunda gına gelip kapatıyorum. birincisi erkekler abazanca davranıyor diyaloğa girmeyi muhabbet etmeyi diyalog başlatıp sürdürmeyi bilmiyorlar. ikincisi bu penislerini ne sanıyorlarsa üsteli o kadar çirkin penisleri var ki kendini ne sanıyorsa. son olarak hiç bir gram bile romantizm yok erotik birkaç söz konuşma becerisi yok. ek olarak bir kadına iltifat etmeyi bile başaramıyorlar, saçın çok güzel dese, göğüslerin dolgun dese amenna, atıyor bir resim bilmem nerene girerse zevkten bayılırsın 🙂 niye erkeklerde kültür bu kadar diplerde ? onlar için her şey penis mi ? niye bu kadar bencil davranıyorlar, sadece kendi zevklerini düşünüyorlar ? biride nasılsın diye sormaz mı ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 8

  haklısın diyecek söz yok.. en azından nasılsın diyeyim de nasılsın da demeyen yok deme.. Nasılsın muhabbetkuşu? Diğer söylediklerine söyleyecek bir şeyim yok.. Uçkuruna sahip çıkmayanların sonucu olarak biz de etkileniyoruz bu durumdan..

 2. 5

  Nasılsın. umarım iyisindir. İşte bu yüzden; bir gün olurda doğru kişiyi bulur ve evlenirsen. Şayet erkek evladın olursa. Ona böyle bir erkek olmamasını öğretmelisiniz. Başka türlü değişir mi Dünya bilemiyorum. Umarım güzel bir yuva kurabilirsin ve güzel bir aile olabilirsiniz. Karşılaştığın bu sorunun temeli tamamı ile bu olduğunu düşünüyorum. İnsanların hayatında Aşk yok. Böyle bir ağacın meyvesinden ne bekleyebiliriz ki. bahtın açık olsun.

 3. 2

  Niye çünkü kadınlar büyük penis meraklari oldugu ve o gibi sitelerde de hiç bir kadinin sohbet etmek hal hatır sormak için gireceğini vede selam nasilsin diye yazana da genelinin cevap vermedigini bildiklerinden öyle muhabbete direk dalip ne koparırsam kardır bakisiyla giriyorlar. Buda normal bence cogu kadın da normal sohbet etmiyor normali kimse sevmez anormal hep caziptir cevaplanir. Misal bir sanatciya nasılsınız desek cevap vermez iplemez bizi ama bir hasret etsek anında ya cevap verir yada sizi koyar halka yuhlatmak için.

  • 5

   kadınların büyük penis merakı yok akıllı erkek arayışı var. anormali mi arıyormuşuz, yok daha neler nasıl bir hayal dünyası, yazık bu söylemlerinizden sizin de penis resmi attığınız düşüncesine kapıldım. diğer sapıklar ne yapıyor değil de, siz farklı olma bölümünde elit bir erkek olmayı tercih etseniz daha iyi olmaz mı ? neden kötü olanı tercih ediyorsunuz dile getiriyorsunuz insanları yanlış yönlendiriyorsunuz ? sayenizde şimdi sektöre yeni düşen abazanlar okuduktan sonra haaa demek ki olay buymuş kadınlar bunu seviyor deyip fütursuz şeyler yapmaya başlayacaklar. oldu mu sizce şimdi bu ? @hector ve @Endivyen gibi iyi ye yönlendirip güzel bir şeyler yazsanız olmaz mıydı ?

 4. 4

  İşte bu tip insanları aşağılayacaksın. O ne ya çok kötüymüş şekilsizmiş diyeceksin. Erkek olmak onu göstermek değil ama hangi kafada ise artık kızlar atlayacak sanıyor garibim

 5. 2

  Ayy o erkeklerden bıktık artık ya ama galiba o tür erkekler penislerine çok büyük filan denilmesinden hoşnut oluyor bende giriyorum bazen o sitelere hepsi aynı şekilde bana da penislerini yolluyorlar

 6. 7

  iyi ama o tip yazışma sitelerinde, ortamlarında ne gibi farklı bir yaklaşım bekliyorsunuz? bu tip platformlardan uzak durmak lazım.

 7. 2

  maalesef bu hususta haklısınız. karşılarına sohbet edilecek bir kız çıktı mı afedersiniz sapıtıyorlar. bugüne kadar birebir sohbet ettiğim hiçbir kadının orasını burasını açtığını hatırlamıyorum. yapmanız gereken bundan sonra sadece yazışmalı yerlere girmek olmalı.

 8. 2

  erkekler sonuca, iş bitirmeye programlı, kadın sürece. sanıyorum empati olmayınca böyle oluyor. adam hemen iş bitirecek şey arıyor. kadın ise süreçte dönüp durup sonuca gelemiyor. her iki durum da problemli. orta yolda buluşmayı bilirsen iki tarafı da mutlu eder. bu da iki tarafın biraz fedakarlık yapmasını gerektiryor doğal olarak. kısacası erkek istemese de muhabbet edecek vs. kadın istemese de o penisi beğenecek vs. yoksa iş zor, yürümez.

 9. 3

  bazılarının penisi büyük veya uzun oluyor. onlar göndersin ama herkesin göndermesi saçma.

Bir cevap bırakın