sissy crossdresser penis kafesi nasıl yapılır

Soru

slmlar. sürekli görüyorum penis kafesi kullanan kişiler var, açıkçası benimde çok ilgimi çekiyor almak istiyorum. internette araştırdım fiyatları çok pahalı, malum bekar olduğum ve çalışmadığım için bütçem müsait değil. bende bi şekilde evde kendimiz yapamayız mı diye düşündüm. internette pet şişeden kesip yapan birini izledim, bende yapmayı denedim ama istediğim gibi güzel olmuyor hem de penise tam oturmadığı için rahat edemiyorsun, haliyle attım. farklı şeylerden başka yapım şekli var mı nasıl yapabilirim ? penis kafesi yerine ne kullanabilirim. olmuyorsa en uygun fiyatlı satan yer hangisi ? fikir paylaşırsanız iyi olur, eğer bende bulabilirsem buradan yazarım. herkese tşkler.

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  olmaz evdeki malzemelerle falan kilit çıkmaz yapamazsın. en güzeli paraya kıyıp alacaksın bir tane. diğer türlü şişeden falan olmuyor.

 2. 4

  şişe falan kullanma partnerin görürse eğey güler, dalga malzemesi olursun. bütçen çıkmıyor olabilir ama istedikten sonra bir erkek 2 ayda bu parayı biriktirebilir. biraz farklı alanlardan cuzi kesinti yapın kilit için para toplanır. hafif plastik bir kilit alın, keyfinize bakın, uğraştığınıza değmez.

  • 8

   aslında haklısınız böyle şeylerle uğraşmak yerine biraz birikim yapıp almak daha mantıklı. zaten yapmaya çalıştığım şeylerde çok saçma oldu. hiç kullanmadığım bir tabletim var, onu satmayı düşünüyorum, ederi aşağı yukarı 500-600 lira ediyor. birazını harçlık yapıp geri kalan 300-400 lira civarına kilit bulabilirmiyiz. yalnız metal olanlardan istemiyorum birde siyah falan olmasın, mesela daha tatlı tonlarda pembe gibi olabilir. uzun kullanıma uygun olması gerekli bu kriterlere uyan tavsiye edeceğiniz varmıdır. takip kadarı ile bu konu hakkında epey deneyiminiz var o sebepten size sorma ihtiyacı duydum, yardımcı olursanız sevinirim.

  • 3

   @ebru-cs rica ederim ne demek her zaman sorabilirsiniz, ki varsa daha mahrem sorularınız onları a özelden yazarsanız seve seve bildiğim kadarı ile cevaplamaya çalışırım. maksat faydam olsun. açıkçası tamda senin istediklerine uygun bir önerim var. bu sayfadaki chastity cage penis kilitleri içinden birini tercih edebilirsin. her iki modelde çok iyidir, en azından ben çok memnunun, hatta tavsiye ettiğim birçok kişide memnun kaldı. kafana göre beğendiğini seçebilirsin, bütçene de tam uygun. yoksa başka yerde 2 kat fiyatlar var.

Bir cevap bırakın