sevgilimle öpüşmek istiyorum

Soru

sevgilimle 3 yıldır çıkıyoruz bu süreçte bir adım bile ilerleyemedim. elini tutmamı istemiyor, bana güvenmiyor, aramıza mesafe kokuyor, sarılmamı istemiyor. bir kere bile yanağından öpemedim. sınırlarını hiç esnetmiyor, neden bu kadar katı davranıyor ? onun güvenini nasıl kazanırım ?

Cevaplar ( 2 )

  1. her bireyin insanın tercihi beklentileri karakteri farklı. bu noktada senin israr edip kendini dinletme, istediklerini yaptırma çaban çok hatalı bir davranış biçimidir. ister beğen ister beğenme ama seviyorum dediğin kişinin tercihlerine saygı göstermen, gerekirse onu tercihlerinde testeklemen gerekir. ama ben öyle istiyorum böyle yapmak istiyorum öyle olunca hoşlanmıyorum falan diyorsan o zaman yapman gereken onu zorlamak değil, senin istediğin gibi olan seninle aynı duyguları düşünceleri paylaşan birini bulmaktır.

  2. niye ısrarcı oluyorsun sevgilini darlıyorsun. sana istemediğini söylemiş, sende ona bu konuda katılsan desek versen sende o güveni sağlam duruşu görse bu adam beni gerçekten seviyor önemsiyor değer veriyor diye düşünse. yok illa rahat durmayacak şehvetinizi gidermek için onu alet edeceksiniz. yazıklar olsun böyle erkeklere.

Bir cevap bırakın