sevgilim eğlenmek için çektiğimiz sevişme videosunu arkadaşlarına izletmiş

Soru

bundan 5 ay önce sevgilimle meraktan sonra izleyip heyecan olsun eğleniriz diye sevişirken video çekmiştik. cinsel ilişki yok sadece ön sevişme vardı. bir kaç kere izleyip sonra silmiştik. 1 hafta önce kız arkadaşım sana kötü birşey söyleyeceğim ama bana kızma, senin sevgilinle videon varmış onu arkadaşlarına izletip hava atıyormuş dedi. duyunca delirdim hemen aradım inkar ediyor hayır birlikte sildik videoyu sende gördün diyor. tabi ben başka kişilere de sordum evet izledik demeseler de kıvırtmalarından anlıyorum ki izletmiş, bana yalan söylüyor. nasıl bir erkek böyle özelini mahrem şeylerini arkadaşlarına gösterir başkaları ile paylaşır. ayrılma kararı aldım. şimdi diyor ki ben internetten bir video indirdim telefonuma, şaka olsun bir arkadaşımı keklemek için yaptım izlediği video bizim değildi diyor. iyice güvenim sarsıldı, yalvarıyor inana bana gerçeği söylüyorum diyor. arkadaşını getirtti bana şaka yapmışlar falan dedi ama ne vardı videoda ne izledin diye sorunca he seferinde başka şey anlatıyor. sevgilime soruyorum izlettiğin videoda ne vardı diye sanki oda başka birşey anlatıyor. erkekler bunu bir gurur böbürlenme övünme sebebimi görüyorlar, bak işte bende bu kızı yatağa attım neler yaptım diye hava mı atıyorlar, bu yaptıklarının ne anlamı var ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 1

  Bu durum seni rahatsız ediyorsa eğer,sen de yapmasaydın.Eğer evlenmeden sex yapacak kadar rahatsan,böyle şeyleri de umursamayacaksın.

  • 2

   siz erkekler nasıl iğrenç bir düşünce içindesiniz aklım almıyor. bunları okuduktan sonra neyse ki evlenmemişim, birde evlenseydim bunları bana yaşatan kocam olsaydı daha beter yıpranırdım. herşey iyi güzel yaparken zevkli, sonra yapmasaydın, birde o demediğiniz kalmış. alkışlıyorum erkek dayanışması işte bu süper.

  • 4

   Bunun erkek dayanışmasıyla alakası yok.Ve ayrıca her erkek aynı değildir.Ama sen de bunları göze alacaksın.Yada güvenilir birini bulacaksın.

 2. 4

  Keşke yapmasaydınız, kim olursa olsun bu tarz istekleri kabul etmemek lazım. Adamın bunu ifşa etmesi değil sadece bu görüntüler hack’lenip malum ortamlara da düşebilir. Gelelim sizin mağduriyetinize; sevgilim(!) dediğiniz kişi alenen namussuzluk örneği göstermiş. Bunun affedilecek bir yanı yok. Bir adamın sevdiğini iddia ettiği insanla olan özel bir anının değil videosunu konusunu bile anlatması haysiyetsizliktir. Geçmiş olsun.

 3. 4

  hayatım dikkatli olmanda fayda ve birine tamamen güvenmeden ilişki yaşamamanı tavsiye ederim

 4. 4

  Tek bir şeyi merak ediyorum hanımefedi. Bu kadar şerefsizini arayıp bulmakta çok zorlandınız mı? Not: Hiç boş yere kadına niçin böyle tepki veriyorsunuz demeyin. Bir kadın istisnalar dışında birlikte olduğu erkeğin ne olduğunu ilk günden bile bilir. Erkeğin arkadaş çevresine ve ailesine bakmak bile yeterlidir. O kandırıldım hikayeleri ancak embesil erkeklere anlatılan masallardır. Bile bile bir karaktersizle birlikte olup üstüne bir de video çekilen kadın mağdur olmasına mağdurdur da bile isteye lades demiştir hiç kusura bakmayın.

 5. 4

  Arkadaşım bir erkek olarak söylüyorum, hiç bir zaman bu tarz mahrem içerikli videolar evlilik dışında kayıt altına almamanızı tavsiye ediyorum. Sebebi ise aranızda herhangi bir anlaşmazlık olduğunda sana karşı koz veya tehdit etmek için kullanabilir yada en uçuk olayı düşünerek telefonun içeriği çalınabilir ve kötü amaçlı kişilerin eline geçebilir, bu tarz olaylar benim başıma gelmez demeyin herkesin başına gelebilir. Sonuç olarak dikkat etmek lazım, bizim topraklardaki erkekler genelde birbirleri arasında şununla böyle birlikte oldum deyip arkadaşlarına hava atmakla çok övünürler ve kadınları eş değil skor olarak görürler

 6. 6

  Yıllar önce kameralı telefonlar ilk çıktığında bir arkadaşın eşini çekip ifşa etmişti birisi, koca şehri terk etmek zorunda kalmışlardı. Bu gibi konularda duyarlıysanız kendiniz isteseniz bile çekim yapmayacaksınız. En güvendiğiniz insanla bile çekseniz artık akıllı telefonlarda hemen veri tabanlarına aktarılıyor herşey. O veritabanlarınıda başka insanlar yönetiyor. Hiç beklenmedik bir anda pat diye ifşa olmak işten bile değil. İlla çekecekseniz tanınmayacak şekilde maskeli vb çekin yada yüzünüzü çekmeyin. O çeken kişinin ruh haline gelince, ham olmamış bir erkek başka birşey değil. Erkek dediğin bırak sevgilisini başkalarına izletmeyi, ayrılmış olduğu kadını bile kutsalı görüp ona göre davranır. Mahrem şeyler iki kişi arasında yaşanır ve öyle kalır. Tabi porno yıldızı falan değilsek

 7. 2

  nasıl mal birisiymiş bu, insanın biraz özeli olur, mahremiyete saygısı olur. yazık yazık böyle insanlardan uzak durun. tabi buda kulağınıza küpe olsun evlenmeden kimseye inanmayın, kimseyle leş ahlaksız ilişkiler yaşamayın.

Bir cevap bırakın