şerbetli tatlılar yemek cinsel istek arttırırmı

Soru

çok zampara bir arkadaşım var kendisi tatlıcı işletiyor, ama sürekli karı kız peşinde bir ara yurt dışına farklı fuarlara gitti 2 haftalığına dükkanı bana emanet etti, tabi arada bizde otlanıp karnımızı doyurduk 🙂 yalnız o 2-3 hafta hafta bende sürekli acayip bir cinsel istek oldu. şimdi geçmişi konuşuyoruz dediğine göre helali hoş olsun da, şekerli şerbetli tatlılar falan adamı acayip azdırır çok yemeseydiniz diyor. cidden mi ya gerçekten de bende o dönem acayip bir cinsel istek vardı, deyince ne sanıyorsun bak gördün mü diyor. tesadüf olabilir mi ciddi ciddi böyle bir durum olur mu ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  şerbetli tatlılar cinsel gücü artırıcı etkileri vardır bu yüzden çok fazla tüketmek gerekir 🙂

 2. 3

  Kafa buluyor yav bence seninle 😁😁 Olurmu öyle şey o zaman Antepte nüfus patlası olması lazım 🤔🤔

 3. 6

  ye tatlıyı doğur atlıyı diye bir söz vardı, gerçi bu size uymuyor ya 🙂 tatlı yemenin cinsellikle doğrudan olmasada dolaylı bağlantısı var. tatlı şekerdir, şekerde vücutta enerjidir. bir nevi mini doping etkisi olur, enerji fazla gelince harcayacak yer arar bünye neye yönlenirseniz o yöne harcamayı tercih eder. eğer normalde koşuyor spor yapıyorsanız, canınız koşmak enerji yakmak ister. demek ki sizde daha çok cinsellikle haşır neşirsiniz ki bu yönde bir istek arzu uyanıyor.

 4. 3

  Genel olarak bir enerji verir fakat bunun cinsel gucle dogrudan bir iliskisi oldugunu sanmiyorum.

 5. 1

  sonra erımeyen bel sımıtlerı vs seker kan sekerını bı anda tepeye cıkarttıgı ıcın kan akısını bı anda hızlandırıyor penıste kan ve damardan ollusan dısarıya cıkık bı organ halıyle kan akısı hızlanınca lıbıdo etkısı yapıldıugı ınanılıyor ama emın olun d cınko magnezgum vıtamın takvıyelerı alınca lıbıdonuz ınmıyor

Bir cevap bırakın