sekste erkeğin erken boşalmasını önlemek için hangi pozisyonda yapmalı

Soru

merhaba arkadaşlar ben 1 yıldır evli bayanım. eşimde erken boşalma sorunu var. bazen çok çabuk bazen nispeten biraz daha uzun sürede boşaldığı oluyor. tabi çabuk boşalması benim açımdan olumsuz bir durum çünkü bu şekilde olunca ben tatmin olamıyorum. bir arkadaşım kontrol sende olsun bu şekilde yapın o zaman çabuk boşalmaz dedi. utandığım için çokta soru soramadım, acaba kontrol sende olsun dediği benim üstte mi olmam ? daha doğrusu boşalma süresini uzun tutmak için kullanabileceğimiz seks pozisyonları var mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  Sen üstten oturursan ilişki sırasında bu boşalma hızını cok geciktirir erkek daha az uyarılır kız yukarı aşağı pensin üstüne oturma pozisyonunda gidip gelirse bence en uygun pozisyon bu bende de benzer bu sorun var ama eşim bu pozisyonu kullanınca benden önce orgazm olur

 2. 8

  erkek altta sen üstte ol, onun hazza geldiğini anlayınca durup bekle bu sayede onun yükselen enerjisi biraz düşsün. kontrol sende olursa adamın boşlama süresi uzayabilir. tabi ilk zamanlarada bunu anlaman alışman kontrolü sağlaman zor olabilir sık sık sürekli tekrarlayınca deneyim sahibi olursun.

 3. 2

  kadın üstte iken aynı zamanda öpüşme rahat gerçekleşiyor mu uzanır vaziyette.

  • 7

   @cemre kesinlikle mümkün olur. kovboy kız pozisyonunda önce birbirinize uzak başlayın sonra siz erkeğinize yavaş yavaş eğilirsiniz. ama yatağın dışında bu pozisyon erkeği çok yorabilir. yatakta ve arkasında yastıkla çok zevk alır.

  • 2

   kadın üstte iken öpüşme pozisyonu erkekleri, ya da beni diyeyim çok etkiler ki bu pozisyon bence en duygusal olanıdır.. standart bir birleşme olsun ama tadından yenmesin diyorsanız bu pozisyonu denemelisiniz derim kesinlikle..

Bir cevap bırakın