Realistik erkek bebek satılmıyormu

Soru

Bayan olarak sormak istedigim su erkekler icin realistik cesitli mankenler var da kadinlar icin realistik erkek manken olur mu olursa nasil zevk verir mi garip soru oldu ama hep merak etmişimdir

Cevaplar ( 2 )

  1. 7

    selamlar, tabi ki var. günümüzde sektör içinde ihtiyaçlara cevap verebilecek nice cinsel fantezi oyuncağı mevcut. erkekler için olan bütün ürünlerin bayan için olanını da bulmak mümkün. lakin erkeklere oranla bu tip bayan ürünlerini alan bayanlar daha az. o sebeple piyasada çok yoğun oranda bulunmayabiliyor. bulmak için büyük sitelere bakabilirsiniz. realistik mankenden ziyada daha çok gerçek boyutlarda realistik dolgulu penisli kalçalar var bunlar daha çok tercih ediliyor. ilginç canlı yayın yapan yetişkinlere yönelik cinsel webcam sitelerinde de bu ürünlerle şovlar yaptıklarını görebilirsiniz.

  2. 4

    izmirde konakta bir erotik shopta gördüm, realistik erkek yarım kalça fiyatı biraz pahalıydı ama gerçek gibiydi. arkada popo deliği önde penisi vardı. ilk görüğümde bana çok fantastik gelmişti, kimi zaman kendi kendime uyarım yaparken bununla fantazi hayalleri kuruyorum. biraz çirkin ve kilolu bi kızım, kendimi de beğenmiyorum zaten erkek arkadaşım yok ne yazık.

Bir cevap bırakın