popoma şaplak atılmasından hoşlanıyorum

Soru

biraz sertlikten hoşalanıyorum belık etli bir bayanım popom ve kalçalarımda dolgunca partnerim hemen ilişkiye başlıyor oysa ben vucudumun okşanmasından popoma bir kaç şaplak atılmasından belki biraz da ısırılmasından çok tahrik oluyorum bunları kaç defa partnerime söyledim ancak o bunları hiç dikkate almıyor onun bu konularda nasıl daha aktif davranmasını sağlayabilirim

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  benim de kalçalarım iri eski kocamda kıçıma vurmaktan ve popomu parmaklamaktan çok hoşlanırdı sonra boynumu koklar sonrada saçımı eline dolayıp çekerdi benimde hoşuma giderdi sonra ne mi oldu beni aldattı.

 2. 7

  Partneri kesinlikle dinlemek lazım. Bir süre önce dediğiniz özelliklerde fuckbudy bir partnerim vardı. Kalçalarını tokatlamayı, meme ucunu yalatmayı ve ısırtmayı çok seviyordu. Hatta bazen ileri gidip kendisine tokat atmamı, saçlarını elime dolayıp ona acı vermemi istiyordu. Bende onun isteklerine kulak veriyordum tabi ki.

 3. 6

  Tabi ki partnerini dinlemek gerekir. Yakın zamanda bir fuckbudy ilişkimde partnerim bu şekilde benzer şeyler istiyordu. Kalçaya tokat, meme ucu yalama ve ısırma, saçlarından canı yanana kadar elime dolayıp çekmem. Bazen çok abartıp yüzüne tokat atmamı istiyordu. Bende onu dinliyordum tabi ki. Yüksek perdede bir haz getiriyor.

 4. 4

  keira knightley (a dangerous method) tehlikelidir ilişkiler filminde popo tokatlama sahneleri harika

Bir cevap bırakın