penisimde kırmızı leke gibi noktalar var nedir bunlar hastalık mı

Soru

Penisimde kırmızı lekeler var nokta gibi bunlar nedir ? bir hastalık olma ihtimali varmı ? sizce ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    Benim penisimde de dırı dırı şeyler var çok belli olmuyor ama yakından bakınca belli oluyor olumsuz bir yanı yok ama görünüşü az çok bozuyor yakın zamanda cildiyeye gitmeyi düşünüyorum

  2. 3

    bro bunların ne olduğunu burada sitedekiler bilemez. o kadar çok benzer sorun varki. mantar olur, enfeksiyon olur, frengi olur, siğil olur, doku kanseri olur, doku zedelenmesi olur, tahriş benzeri yara olur, kuruluk olur, vertigo benzeri sorunlar olur, doku renk pigment sorunları olur, lezyonlar olur say say bitmez. senin gideceğin yer cildiye yada üroloji. onlarda bakmakla anlamazlar, test yaparlar, kan alırlar, biopsi için parça alırlar, patolojik inceleme yaparlar, geçmişini sorarlar, fuhuş yaptınmı hastık bulaşmış olabilirmi diye irdelerle buna göre sorun bulunur. belki genetik faktörlere bağlı lekelenme ve çillenmedir, görsel bozukluk dışında hiç bir sorun yoktur. dotora gitmen önemli varsa bir sorun ilerlemesin. ciddiye almayıp penisi eriyip çürüyup kopan var, şaka değil gayet ciddi. sallama bunu bir doktora git.

  3. 4

    aşırı mastürbasyondan yada cinsel ilişkide yanlış uygulamadan dolayı deride kuruma çatlama ve tahriş olabilir. kaçak işler yaptıysan hastalık bulaşmış olabilir. doktora gitmeniz en iyisi olacaktır.

Bir cevap bırakın