penisim hemen yumuşuyor

Soru

24 yaşındayım, penisim 31 çekerken veya seks sırasında hemen sönüyor, 31 çekerken elimi bıraktığımda sönüyor mesala 17-18 yaşlarında böyle bir sorunum yoktu ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  olay çok basit ve net, isteksizken kendinizi zorlayıp mast yapmaya çalışıyorsunuz, ama vücudunuz tahrik olmadığı için sizi dinlemiyor. uyarım yoksa güçlü ereksiyon olmaz. zevk almıyorsunuz, sevk aldığınızı sanıp kendinizi zorluyorsunuz. belkide çok fazla mast yapıyorsunuz ve artık vücudunuz bundan sıkıldı yapmak istemiyor. en iyisi uzun süre ara vermek ve gerçekten uyarım olmadan güçlü ereksiyon cinsel istek arzu olmadan mastürbasyon yapmamak. olmayacak şeyi çok zorlarsanız sonunda bozarsınız haberiniz olsun.

 2. 6

  bende de bir ara peniste hemen yumuşama oluyordu bende çözümü şu şekilde penis erekte olduğu zaman penis halkası kullandım penis kalktığı an dibinden sıkıştırdım bu arada favori porno yıldızımın filmini açıyordum

 3. 9

  kemikten değil ya, etten deriden olduğuna göre yumuşaması normal. böyle gereksiz zorlama mastürbasyon yapmaya devam ederseniz bırakın yumuşamayı hiç kalkmaz olmaya tepki vermez olmaya başlayacak haberiniz yok. bakalım daha ne kadar zorlayacaksınız, ne zaman iş işten geçtiğinde anlayacaksınız. aklı olan çoktan uyanır.

 4. 2

  merhaba, ergenlik döneminden günümüze kadar sürekli sıkça mastürbasyon yaparak tatmin olan bireylerde cinsel heyecanın kaçması ve erotizm manasında yozlaşma olur. bunun sonucunda cinsel fonksiyonlarda bozukluklar ve yetersizlikler görülmeye başlayabilir. kendi kendinize tatmin eylemlerine bir süreliğine ara vermeniz ve kendiniz tutmaya çaba göstererek cinsel manada terbiye etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Bir cevap bırakın