heyecanlanınca penisim kalkmıyor acil çare

Soru

slm yarın sevgilimle buluşacağım ama ne zaman bunu düşünsem penisim kalkmıyor. üç gündür böyleyim kendi kendime ereksiyon oluyorum ama sevgilimle seks yapmayı düşününce hemen iniyor. kalbim yerinden çıkacak gibi çarpıyor. eczaneden o mavi haplardan aldım bir tane yuttum bişi olamadı, bir tane daha yuttum yine tık yok. kalkmıyor kafayı oynatacağım ne kullanmam lazım acil cevap yazın ? yoksa yarın rezil olacağım ???

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    az önce penisinin kısaldığını düşünen bir arkadaş vardı, sizde de performans endişesi var tamamen psikolojik. bu gibi durumlarda haplar ilaçlar fayda etmez. tek çare sorunlu takıntılı düşünceleri atmak olumlu düşünmeyi başarmak. bir nevi pozitif telkin gerekli. tüm bu düşünceleri at kenara kafan raha olsun gelişine yaşa olayları göreceksinhiç bireşy senin düşündüğün gibi değil. ama dersen ki, ya şimdi kalkmazsa, rezil olursam yapmazsam, sekste başarısız olursam diye sürekli kafanda bunları döndürürsen buna şartlanır ve gerçekten başarısız olursun. odaklanmak pozitif olmak önemli.

  2. 3

    Bu durum ilk başlarda çok zorlayabilir. Lakin haplarla da bu işe girişmeyin mazallah sağlığınızdan olursunuz. Böyle bir endişeniz varsa bunu partnerinize mutlaka söyleyin. Eğer aklı başında biriyse bunu anlayışla karşılar. Siz de kafa olarak rahatlarsınız. Hepimizin başına gelebilir bu durumlar rahat olun.

Bir cevap bırakın