pegging yapmayı seven kadınlar erkekten ne ister

Soru

merhaba, pegging seven kadınlar altındaki erkeğin nasıl olmasını isterler? yani kadın gibi mi giyinmeli yoksa erkek gibi mi kalmalı ? bu konuda tecrübesi olanlar yorumlarını eklerse çok sevinirim ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  kadınlar için sıkıcı olmaması, kadınlarında bu fantazide zevk alması tatmin olması asıl önemli olan konu. gerisi çokta önemli değil, erkeğin talebine göre giyinme olur makyaj olur, farklı fetish öğeler olur duruma göre geğerlendirilir. lakin genel itibariyle şunu söyleyebilirim, kadınlar erkeği erkek gibi görmek istiyorlar, kadın gibi değil.

  • 4

   yani ben o an eğlenmek ve zevk almak isterim bunun içinde tahrik etmek için her şeyi yaparım ama nasıl düşünülür bilmiyorum. bu yüzden eğer soğuma gibi bir durum olmazsa sıkıcı olacağımı hiç sanmıyorum

 2. 8

  kadınlar pek sevmiyorlar böyle şeyleri. genelde yapmak istemiyorlar. zorlarsan ancak yapıyorlar, hak veriyorum çünkü zevk almıyorlar, almayınca da mecburi görev yapmak gibi oluyor onlar için. tabi görev yapınca hiç bir şeyi önemsemiyorlar, ister giyinik ister çıplak ne dersen onu yapıyorlar. zorlanmayı sevmiyorlar oda ayrı bir nokta.

 3. 3

  hem erkeğe hemde kadına çok uyuyor galiba böyle şeyler. daha çok ilenme sayısını arttırmak için pornocular böyle videolar çekiyorlar. izleyeninde kafası karışıyor, bunu çok çılgın birşey sanıyorlar. zaten ilk denemede vazgeçiyorlar. özellikle kadın burda işlevsiz kalıyor. cansız realisitk dildodan farkı kalmıyor kadının. haliyle zevk almadığı bir şeyi kadın niye yapmak için can atsın istekli olsun ki..

 4. 2

  bir kaç kez kocan istediği için denememiz oldu adam zevkten dört köşe oldu fakat işin sonunda ben normal seksten daha çok yoruldum. erkeğin üzerinde olmak zormuş:)

  • 5

   tabi yönetmek daha çok yorar hele bir de defalarca rahatlatılması gerekiyorsa.

 5. 3

  erkek gibi olmak daha iyi bence. ama kadın gibi giyindim de oldu vücudum buna müsait oluyor neyseki:)

Bir cevap bırakın