loş veya karanlık ortamda sevişebiliyorum

Soru

yeni evlilik yapmış bir bayanım . Eşimin yanında soyunmaya ve üzerim çıplak vaziyette sevişmeye utanıyorum. Hatta o cicili bicili seksi kıyafetleri giymekten bile. kocam çok istiyor. yanında soyunmamı ve o seksi kıyafetleri giymemi ben bir bahane uyduruyorum kimi zamanda yalan söylüyorum. Hatta duşta bile ayrı ayrı yıkanıyoruz. Gel seninle günlük kıyafetlerle sevişelim diye neyse pek ses çıkarmıyor fakat bu durum böyle gitmez biliyorum. ne yapmalıyım.

Cevaplar ( 2 )

  1. 1
    Bu cevap düzenlendi.

    soru sormak kolay ancak zaten bunların cevabı sitemzide var, biraz okuyarak bilgi edinmeniz mümkün, ancak cevaplar sizi tatmın etmiyorsa tam olarak sorunuzun karşılığını bulamıyorsanız yine memnuniyetle sorularınızı cevaplamaya çalışırız. kısaca cevap yazmak gerekirse, bir an önce bu utangaçlık duygusundan kurtulmalı, adım adım kendinizi bu düşüncelere alıştırmalısınız. ayna karşısında kendinizi izleyerek, kendi vucudunuzu tanıyarak başlayın. bir anda bunları kenara atmak zor, o sebeple siz adım adım ilerleyin, ufak dozlarda başlayıp arttırın. göreceksiniz kafaya takacak bir durum yok. heleki düşünün sizinkisi sadece utangaçlık, birde çok daha kronik vajinismus gibi sorunları olanlar var, onlar başarabiliyorsa, sizin bunu başarmanız çok kolay olmalı. ayrıca buyurun bu cevabı bir inceleyin. https://www.cinselyorum.com/soru-cevap/esimin-karsisinda-soyunurken-cok-utaniyorum

  2. 93

    slmlar, bende görücü usulü evlendim ve ilk dönemlerde aynı benzer sorunlar utangaçlıklar yaşadım. bırak soyunmayı baş başa bile kalınca elim ayağım titriyor bayılacak gibi oluyordum. zaman aldı 2 yıl kadar yavaş yavaş çok şükür tüm bunları aşmayı başardım. sana tavsiyem çekingen olma rahat ol zamana bırak herşey düzelecek diye düşün.

Bir cevap bırakın