lezbiyen sevgili sorunsalı çözmedim

Soru

bir kızla arkadaş oldum, daha doğrusu önce teklif ettim kabul etmedi, sonra peşinde çok koştum onu ikna etmeye çalıştım. sen beni anlayamazsın dedi, anlatmayı dene çok zekiyimdir anlarım diye ısrar ettim. bir kız arkadaşım var ama öle sıradan değil arkadaştan öte falan diye başladı. çok yakın kankasınız yani eee dedim. işte bak anlayamıyorsun biz onunla bir birimize ilgi duyuyoruz deyince eyvah işin rengi değişti baltayı taşa vurduk diye düşündüm. tabi onu bırakmak istemiyordum olsun bende arkadaşın platonik sevgilin olayım ne olacak yalnızlık zor bir birimize anlatmak paylaşmak istediklerimiz olur konuşuruz, hemen reddetme tanıyalım bir birimizi dedim. tamam dedi bir şekilde o eşiği aştım. 2 yıldır arkadaşız, aslında arkadaştan da öteye sevgililiğin hemen altında bir durum var. kız arkadaşı ile sorunları var, herşeyi paylaşıyor, sorunlarını yaşadıklarını kimi zaman bende destek veriyorum sorunlarına. geçenlerde çok iyi bir arkadaşsın, lez olmasam senden çok iyi sevgili olurdu hani dedi. bende bırak lez olma o halde seni mutlu ederim dedim. kafası karışık, öyle söylemesi kolay ama erkeklere karşı hiç heyecanım yok. sözle söylemekle olmuyor, deki evlendik seni mutlu edemem diyor. bende de ona karşı yoğun hisler var nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum, sanki labirent içinde kaybolmuş gibi hissediyorum. bazen bu ilişki beni çok yordu yıprattı uzaklaşmam lazım desem de hiç bunu yapamadım. siz ne tavsiye edersiniz ? zorlamaya değer mi, zorlamayı bırakıp uzaklaşmalı mıyım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  o kadar mı yokluktasın? dünyada başka kız mı yok da lezbiyen bir kızla yalvar yakar sevgili olmaya çalışıyorsun? onuruna, gururuna da mı dokunmuyor?

 2. 1

  @bluewawe o yokluktan değil birisin hoşlanmak oluyor herkese yazan birisi değil seçici birisi belki neyse kız keşke biseksüel olsyadı en azından ilişkiniz sürerdi ama kız lezbiyen ne kadar zorlasanızda ilerde bu ilişki dağılıp parçalanıcak en azında erken bitirmek az hasarla kurtulmuş olursnz

  • 4

   bu hoşlanmak değil takıntılık. birini istemediği halde ilişkiye zorlamanın hoşlanmakla ilgisi yok.

 3. 3

  bu gibi derin duygusal kounlarda hiç zorlamayın bence. bu güne kadar çözebileni görmedim. erkekler hep kendilerini birşey sanıyorlar, olum o lezbiyen kıza bir kere çakayım kız 180 derece döner bana hasta kalır flana diye böyle hayali egoları var. gel gör bir kere çakmak değil 1000 kere beton dökse o temel tutmaz. tavsiyem hiç boşa heveslenmeyin o kızdan size yar olmaz, belki ikna eder seks yaparsınız ama evlenip mutlu bir hayat yaşayamazsınız. en güzeli o bi kenarda arkadaş olarak kalsın ama siz düzgün eş olacak kızlara bakın.

Bir cevap bırakın