Karım sokakta kızlara bakıyor

Soru

Merhaba karım ve 35 yaşındayız. Son zamanlarda sokakta gezerken çok mini şort giyen kızları süzüyor onlar hakkında ne kadar seksi olduklarını kalçalarını dokunmak hatta ter kokularını içime çekmek istiyorum diyor. Tatilde plaja gittiğimizde şu plajda üstsüz güneşlenenler oraya gidelim dedi. Benden daha çok bayanlarla ilgileniyor. Bende onu sanki erkeklere bakıyormuş gibi kiskaniyorum. Yoksa karım gizli bir lezbiyen mi

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    merhaba, sanki sizin tespit ettiğiniz duruma biraz benziyor gibi. ancak lezbiyenler hemcinsleri dışındakilere ilgi duymaz yada cinsel birliktelik yaşamazlar. bazı bayanlar biseksüel olabilir. cinsel manada ve günlük yaşamda erkekler gibi daha aktif olabilirler. eşinizde kızlardan da hoşlanıyor cinsel olarak onları arzuluyor üstellik hissiyat olarak düşündüklerini de sizinle paylaşıyor. belki hayal dünyasında bir kızla birlikte olmak, yada sizinle aranıza bir kız daha almak, belki daha aktif davranarak takma bir penisle strapon fantazisi yada pegging fantazisi düşlüyor olabilir. gerçi tüm bunlar ihtimal yada var sayım, belki sadece öylesine ona buna bakıp laflamayı seviyordur. belki size yem atıp acaba ne yapacak diye seyrediyordur. iyisi mi siz baş başa kaldığınız müsait bir zamanda bunları onunla konuşun, düşüncelerini, sözlerini dediklerini sorun. yargılamadan onu anlamaya çalışın. belki varsa tüm bunların altında gizemli şeyler gerçekleri öğrenebilirsiniz. hatta öğrendikleriniz doğru kullanırsanız cinsel hayatınız daha da bir renklenebilir.

  2. 7

    lezbiyen değil de biseks desek daha doğru olur. değerlendirince sanki bu yönde bir eğilimi var gibi görünüyor. ona sormayı onunla konuşmayı deneyin.

  3. 5

    bence karın gurup yapmak istiyor sana söyleyemiyor aranıza bi bayan daha alın birlikte seks yapın manyak bişi olur 🙂

Bir cevap bırakın