kadınlar cinsel yaşamlarının mahrem kalmasına dikkat eder mi

Soru

sevgilim kadınların çok yoğun olduğu bir işte çalışmakta ve bazen iş yerindeki arkadaşlarının sevgilileriyle veya kocalarıyla yaşadıklarını anlatıyor sevgilim de yaşadığımız özel ve mahrem kalması gereken şeyleri arkadaşlarına anlatıyor mudur çünkü ben özelimin gizli kalmasından tarafım

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    Anlatan vardir illaki

  2. 3

    selamlar, genelde toplum içinde bireyler herkesin yaptığını yapmaya başlar ve göze batmamak için uyum gösterirler. dediğiniz gibi bir ortamda bulunan sevgiliniz muhtemelen fark etmeden bu ortaya uyup oda aynı şekilde sizin ilişkilerinizi başkalarına anlatıyor olabilir. bunu bilerek kasıtlı anlatayım illa paylaşmadan duramıyorum, anlatmama lazım hissiyatı ile değil farkında olmadan herkesle aynı eylemi yapma çabasında olan bilinç altının boş bulunması ile farkında olmadan, iç dünyasında bu yapılmaması gerek şeyi normalize ederek sıradanlaştırır. sonrasında haliyle anlatmaya paylaşmaya başlar. eğer güçlü bir iradeye sahipse ortama uymaya değil ortam bana uysun bilincinde ise o zaman karakter olarak bu tip bir eylemi yapmaz. kısaca sevgilinizi tanıyan sizsiniz, kolay ikna edilir kolay uyum sağlayan bir insansa muhtemel anlatıyor olabilir. ketum bir insan olduğunu düşünüyorsanız o zaman hakkını almayın anlatmıyordur. yine sevgilinizle konuşurken konu ile ilgili tuzak sorularla ve diyaloglarla dolambaçlı yoldan bir sonuç çıkarabilirsiniz.

  3. 2

    buradan bazı konularda fikir alış verişi için yazıp çiziyoruz ama bunu zaten sevgilimde biliyor ancak iş yerinde yada başka bir mecrada sevgilimin haberi olmadan yaşadıklarımızı öyle yada böyle kimseyle paylaşmam, eminim ki sevgilimde benimle aynı düşüncededir ve hiç bir zaman paylaşmaz. tabi kimileri bu tip şeyleri konuşmayı seviyorlar, hiç hesap etmeden ölçüsüzce herşeyi ortaya döküyorlar. birde en sevmediğim insan tipi olanlar var onlarda tüm bunları büyük bir başarı ve övünç olarak görüp havalı havalı anlatanlardır, sanki onlardan başka yapmayı bilen yok….

Bir cevap bırakın