iki ay sonra o muhteşem sayıya veda edeceksin ne demek

Soru

Merhaba kısmetse iki ay sonra evleniyorum. Bir yakın tanıdığım bana benden yaşça büyük biri. Nişandan sonra kulağıma eğilip tebrik etti. Sonra bana eee artık o muhteşem sayıya veda etmene az kaldı. Az daha dişini sık dedi. Çok utandım. Bu sözü o kişi neden söylemiş olabilir. Sık sık mastürbasyon yaptığımı nasıl anlamış olabilir.

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    merhaba, hayırlısı olsun mutluluklar diliyoruz. lakin soru biraz garip kimsenin dışarıdan bakınca mastürbasyon yapıp yapmadığı anlaşılamaz. ancak ortak bir arkadaşınız yada birileriyle paylaştıysanız konuşurken filan belki ondan demiş olabilir. üstelik biz bu muhteşem sayı konusunun mastürbasyona neden çıktığını da anlamış değiliz. siz neden böyle yorumladınız ki. belki oradaki karmaşa ve heyecan başka bir şey anlamış olabilirsiniz. belkide hiç böyle bir bilgisi yok size ironi olsun diye espri yapıp muhteşem sayı ile de 31 i kast edip ortaya atmıştır lafı. siz çok ciddiye almayın kafanıza takmayın, şimdi yakında evleneceğiniz kişiye odaklanın mutlu bir yuva kurmaya odaklanın.

  2. 4

    nişan biraz fazla uzun sürmüş galiba, arkadaşın canı sıkılınca kendini kara espirilerle avutmaya çalışmış. ciddiye alacak bir mesele değil, siz mutlu iseniz gerisi boş

Bir cevap bırakın