günde 3-4 kez sevişirken eşimin penisi yamuldu

Soru

bir yıllık evli bir bayanım. kocamla tatil günlerinde pandemi dolayısıyla çalışmıyoruz. günde 3-4 kez sevişiyoruz fakat ben doyamıyorum. kocamın penisinde eğrilme ve yamulma oldu ne yapmam lazım.

Cevaplar ( 2 )

  1. selamlar, cinsel açlık var lakin bu kadar da zorlamasaydınız adamı, aslında ne yapmam lazım diye siz değil eşiniz sorması lazım. bu tür eğrilikler bir hastalık yada sorun belirtisi olabilmekle birlikte siz aniden oluşan bir eğrilikten bahsetmişsiniz. nedeni Penis kırılması olabilir, tıbbi ismiyle penis fraktürü, penis ereksiyon halinde iken künt travma sonucu penisin içinde kan dolarak sertliği sağlayan korpus kavernosumların yırtılması durumuna denir. Genelde ereksiyon halindeki penise direkt travma sonucu aniden peniste bir bükülme olmasına bağlı oluşur. hafif ve ağır durumlar olabilir. hafif bir durumsa acısı da az ise ciddiye almamış olabilirsiniz, lakin ilerleyen dönemde sorunlar olmaması için bir uzmana giderek muayene olsun eşiniz. eğer gerekli görülürse cerrahi müdahalede yapılabilir. biraz cinselliğe ara verin penisi fazla zorlamayın. devam eden süreçte bir süre boyunca cinsellikte daha hassas davranmaya dikkat edin.

  2. günde 3-4 defa seks yaptığızı yazmışsınız sanırım seks yaparken penisi zorlamış olabilirsiniz bu yüzden yamulma,peniste eğrilme meydana gelmiştir

Bir cevap bırakın