Soru

arkadaşlar 2 yıl önce evlendim. Kocam son zamanlarda memelerimin çok küçük olduğunu söyleyip duruyor. Aklı fikir koca memeli kadınlarda. Haliyle artık sinir olmaya başladım. Bana çözüm olabilecek birşey varmı ? büyütme yöntemi falan ? yol gösterecek, bir fikir verebilecek arkadaş var mı ?

Soru

aktarda bulabileceğimiz bazı bitkilerden yararlanarak göğüs büyütücü kür yada krem yapmak mümkün mü ? yabancı internet sitelerinde bazı tarifler paylaşılmış ancak çokta güvenemedim tam olarak ne olduklarını bilmediğim için zararı olabilir diye yapmadım. sizin bildiğiniz denediğiniz fayda gördüğünüz bu tarazda karışımlar formüller var mı ?

Soru

yaşım 24 oldu sevgilim yok kendime olan öz güvenimde yok. çocuk gibi duruyorum arkadaşım şakayla karışık tahta gibi kızsın kim neyine baksın popo yok, göğüs yok dedi, her gerçek şakayla söylenir derler o dediği kafama takıldı son zamanlarda diğer kızlara bakıp kendimi onlarla kıyaslar oldum. gerçekten biraz daha göğüslerim büyük olsa sanki görsel açıdan güzel görünecek […]