eskisi kadar azgın değilim

Soru

evlendiğimiz ilk zamanlarda cinsel isteğim epey fazlaydı, her gece hatta bazen hafta sonları evde olduğumuzda günde 2 kere seks yaptığımız oluyordu. hatta öyle azgındım ki 2-3 erkekle aynı anda seks yapmayı falan hayal ederdim. tüm bunların üstünden 15 yıl geçti şimdi yaşım 39, o eskisi kadar azgın değilim, öyle ki belki %10’u kadar bile azgın değilim. keza eşimde aynı şekilde sık sık gelirdi artık oda gelmiyor. ayda 2 kere belki 3 kere oda eski günlerin hatırına, geçmişi hayal ederek öyle azgınlıkla isteklenerek falanda değil yani. ne oluyor bize niye eskisi gibi olamıyoruz ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 8

  gençlik dönemindeki gibi olmayı bekleyemezsiniz. böyle düşünmeniz bile hata. sadece cinsel olarak değil her açıdan yaşlandıkça performans kaybederiz. bu durum kaçınılmaz sonuçtur. bu gibi durumda ne yapabilirsiniz, cinselliğe yenilik katmanız lazım. neler yapabilirsiniz bunlara sizler karar verin. önek vermek gerekirse, yeni fantazi kıyafet olur, değişik konulu fantaziler yaşayın, mesela bir gün hizmetçi olun, bir gün köle sahibe olun, cinsellik mekanını değiştirin, atıyorum salonda yapın, banyoda yapın. yeni cinsel oyuncakları deneyebilirsiniz, vibratör olur dildo olur değişik 10 larca oyuncak var onları deneybilirsiniz ilişkiye dahil edebilirsiniz. cinsel ilişki şeklinizi değiştirin zor pozisyonlar deneyin, hiç yapmadığınız şeyleri deneyin. böyle farklı farklı şeylerle cinsel hayatınızı renklendirmeye çalışın. bunlar faydalı pozitif etki yapar.

 2. 6

  hayat deyisiyor dunya degisiyor insanlar degisiyor zaman gelip geciyor dogal olarak insanlarin ihziyaclari ve istekleri de degisiyor

 3. 5

  çoğu evli çiftin yaşadığı durumlar; biz buna cinsel zeka da diyoruz. yani birbirine beklentilerini açıklayabilen, özen göstermeye devam eden, karşılıklı istekler hatta fantaziler hakkında anlayışlı olan çiftler de cinsel zeka da kuvvetli oluyor ve evlilikler canlı devam ediyor…. burada önemli bir unsur özen göstermek… yani çiftin cinselliği aşk ile birleştirdiği altın geceler yaratmasını, yatak odası ortamına romantizm katmasını, beraber eğlenceli aktivitelere katılarak ortak paylaşımları canlı tutmasını birkaç örnek olarak gösterebiliriz. unutulmaması gereken unsur, çiftin arkadaşlık ve romantizm içeren paylaşımları arttıkça cinselliğin de daha heyecan verici olacağıdir.

 4. 3

  azgın halin bile normal sayılır bebiş günde 2 defa ilk günlerde yok denecek kadar az

Bir cevap bırakın