Eşim eskisi kadar çok istemiyor nasıl istek arttırabilirim

Soru

Merhabalar eşim önceden oral yapardı 3 saat sürerdi istiyorum diyor ama ben kadar azgın değil nasıl istekli hale döndürebilirim

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    merhaba, genelde evliliğin ilk döneminde bizim cicim aylar dediğim zamanlarda cinsellik yeni keşfedilen fantastik bir eylemdir. gizemli ve heyecanlı çok şeyler olduğu düşünülür, sanki susuz kalmış bir insanın su içmesi gibi, cinsellik hızlıca tüketilmeye çalışılır, denenmeyen hiç bir şey kalmamalı bir an önce hepsi yaşanmalı, her şeyin tadına bakılmalı, doyana kadar tüketilmeye devam edilmeli gibi davranılır. tabi hal böyle olunca doyumsuz sanılan insan bir bakmışsın ki doymuş, cinsellik heyecanını kaybetmiş, gizemi kaçmıştır. işte sizde aynı durum yaşanıyor, şimdi artık heyecan vermiyor, sadece istiyormuş, heyecan veriyormuş gibi yapıyorsunuz. üstelik beklentinizi yüksek tutarak, kendinizi yanlış şartlandırarak zorlama cinsellik talebinde bulunmanız tüm bu yıpranmayı daha da hızlandırıyor. çözüm basit, beklentileri düşürün, tarlaları verimi arttırmak için nadasa bıraktıkları gibi sizde cinsellikte kendinizi birlikte nadasa bırakın, çünkü istediğinizi sandığınız cinsellik, yada dediğiniz azgınlık sadece aklınızın size oyunu. önce tempo düşürün yavaşlayın, vücudunuzu ve ruhunuzu yeterince dinlendirip daha sonra yeniden yola çıkın. lakin bu sefer aynı hataları yapmayın, cinselliği azar azar tüketin, tadında bırakın. öyle 3 saat cinsellik olmaz, 10 dk ön sevişme, 3-5 dk oral, 20-30 dk seks gibi düşünün. fazlası abartıya girer bilinç altında itici olup cinsel soğukluğa sebep olur. nasıl olsa var diye her oturuşta bir tava baklava yenmez, 2-3 dilim yersin lezzetini alıp tadında bırakırsın, ama yok zorlar tavayı yersen tat almayı bırak, geri çıkartıp bir daha da baklavadan nefret eder, tekrar yemek bir yana görmek bile istemezsin.

  2. 5

    üstteki yorumuz yazan doğru söylemiş bende kısa bir ekleme yapacağım. cinsel hayatınızı biraz renklendirmeniz lazım. o size oral yapıyorsa sizde ona yapın bir birinizi memnun edin, açın bazen porno izleyin. eşinize güzel şeksi hediyeler iç çamaşırları alın. birde aklınızdan fantazi kurup planlayıp öyle sevişin daha güzel oluyor.

Bir cevap bırakın