eşimle aramıza erkek aldık

Soru

mrb, internette porno videolarda izlerken fantazi olarak çok azdırıcı gelmişti, öyle bir an gaza geldik bizde deneyelim mi gibisinden. sonra internette görüntülü sohbet sitelerinden bir adam bulduk yakışıklıydı. biseksüelim size uyarım bende ilk defa deneyeceğim merak ediyorum dedi. bizde buluşmaya karar verdik. 1 ay sonra bir otelde buluştuk hepimiz çok acemeydik biraz utanıyorduk alkol alıp rahatlayalım diye epey içtik. sonra ilişki yaşadık, adam sadece karımı değil beni de yaptı sonunda içime boşaldı, bende onun ağzına neyse işte temizlendik toparlandık ayrıldık. bir süre zaman geçince pişman olduk, iğrenç şeylerdi. 1 ay sonra ateş, boğaz ağrısı, baş ağrısı, vücudumda kuruluk, penisten yeşilimsi akıntı olunca doktora gittim, hiv aids çıktı. prezervatif kullanmama rağmen hastalık kaptım, eşime söyledim oda test yaptırdı onda negatif bulaşma olmamış. sonra aramız bozuldu her şey senin yüzünden sapıkça isteklerinden oldu dedi evi terk etti. boşanma aşamasındayız, kendimi kötü hissediyorum, işi bıraktım bunalımdayım. bu hastalık hiç bir şekilde geçmiyormuş sürekli kalıyormuş, doktor cinsel ilişkiden uzak durman lazım, bir kere bulaştı nede olsa artık bir şey olmaz diye düşüme farklı bir türü daha bulaşabilir, o zaman durumun çok kötü olur diyor. bir heves uğruna lanet olsun, şimdi tedavi görüyorum, bu şekilde nasıl yaşayacağım bilmiyorum. bu durum başına gelen var mı ? ne yaptınız hayatınız nasıl ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    yazık bir aile yok olmuş, bununla kalsa iyi bir insan daha bu pisliğin bataklığın içinde boğulup gitmiş. her şey olup bittikten sonra ne anlamı var, tüm bunları baştan önceden düşünmen gerkmiyor mu ? yani herşey güzel olacak takma kafana demek isterdim lakin ben desem de, herkes desede değişin bir şey yok, gerçekler acıtır, malesef artık hayatın ıstıraplı olacak. bari bunu okuyan hormanları fazla gelen azıtıkların başına ne geleceğini yaşanmış örneği ile görsünler. onlarında gidecekleri yol aynı. hiç olmazsa belki ders alır böyle şeyler yapmazlar.

  2. 3

    şehvete kapılıp yaptığınız hatalar hayatınızı bitiriyor fark etmiyorsunuz. bir eşin olacak onunla aranızda sırdaşlık, ciddiyet, sağlık, hijyen, uyum, olacak. diğer türlü 3-4-5 kişi muhabbetleri pislikten öteye bir şey değildir. bu işlere bulaşanların azabı zaten çok ağır olacak.

Bir cevap bırakın