eşimin en yakın arkadaşıyla birlikte oldum

Soru

herkese merhaba geçen sene evlendik eşim arkadaşıyla birlikte terzilik yapıyor. bu arada ben 29 eşim 27 yaşında. geçen hafta eşim yokken zil çaldı baktım arkadaşı eşimi sordu yok dedim dükkan anahtarı istedi işim var dedi verdim. 10 dk sonra yine zil çaldı eşim geldi sandım bu arada dükkan evin alt katında baktım balkondan kimse yok tekrar çalınca iç kapıya çıkıp açtım bir baktım eşimin arkadaşı beyaz dantelli abiye elbise giymiş afalaldım dantel arasından göğüs uçları görünüyor içinde hiç birşey yok. aşağısı çok sıcak içim şişti varsa dolaptan soğuksu ver dedi sebilden bir litreik doldursam olurmu dedim doldurmaya gittim o arada o görüntü beni çok etkiledi gözümün önüde kaldı resmen çok etkilendim doldurup şişeyi uzattım peşine şöyel bir alıcı gözüyle bak bakalım omuzu bant mı dantal mi olsun dedi. of of giyen böyleyse kalsın bişeye gerk yok deyiverdim bir an. bir sessizlik oldu sonra aa ayıp ayıp nebiçim sözler bunlar deyince telaşlandım bir adım atıp bir anda penisimi tuttu sen banamı yürüyon niye kaldırdın bunu deyince kalbim deli gibi atmaya başladı üstüme gelince salona doğru geri yürüdüm birde bana her gece her gece bu kızı biraz rahat bırak bak ben kaç yıldır hasretim deyip yoltuğa doğru iteledi oturum eşofmanı çekti kıyafeti araladı bak ne kadar istekliyim dedi bacağını atıp üstüne oturdu bende kendimi bıraktım ne oluyor düşünemiyorum içi okadar ıslak ve sıcaktıki 3 dk sonra ben boşalacağım diye mırıldandım. şşş oraya olmaz çok acele etme dedi önden çıkartıp arkasına dayayıp üstüne oturdu okadar kaygandıki şak diye bir kerede içine girdi ben daha fazla dayanamadım içine boşaldım üstümden çekilmedi biraz daha kıvırtttıktan sonra titreyip boşaldı üstümden eliyle tutup yavaşça çıkardı acele şekilde utangaç bakışlaral eşine sakın birşey söyleme dedi apar topar çıktı gitti öylece. bir haftadır görüşmedik şimdi çok utanıyorum eşime karşı çok büyük suçluluk duyuyorum söyleyip söylememek arasında gidip geliyorum. aklımdan çıkmıyor çok karmaşık durumdayım eşim seviyorum kaybetmekte istemiyorum onu aldatmış olmak yalan söylemek bir yandan bu yaşadığım aklımdan çıkmıyor ne yapmalıyım

Cevaplar ( 3 )

 1. 4

  merhaba, yaşadığınız olay bir anlık hataya düşmeniz sonucu tezahür etmiş olsa da eşinizin açısından bakınca onun için onur kırıcı bir durumdur. bu noktada hem eşi hemde en yakın arkadaşı tarafından güveni sarsılmış beklemediği bir hayal kırıklığına uğratılmış durumdadır. tadımız kaçmasın diye gizlemeye çalışmak bizce hata olacaktır. çünkü diğer kişi arkadaşı olduğu için ne kadar saklamaya çalışılsa da illaki bir gün ortaya çıkacaktır. işte o zaman bunun yaralayıcı onur kırıcı değeri çok daha yüksek olur. hataya bir kere düşülmüş, ancak saklanarak ikinci hata yapılmış olacaktır. en iyisi uygun zamanda uygun bir dille söyleyerek af dilemeniz olur. size çok kırılsa da zamanla anlayacak ve bunu kabul edecektir. söyler söylemez hemen sizi affetmesini beklemeyin, ona zaman tanıyın. tabi arkadaşlık ilişkileri de sarsılacaktır, bu noktada bu tip bir konuşmayı da aynı şekilde arkadaşının yapıp af dilemesi ve gelecek tepkilere hoşgörü göstermesi, kabullenebilmesi affedebilmesi için zaman vermesi gereklidir. sizde bu süreç içerisinde ve sonrasında arkadaşı ile olan diyaloglarda yada eylemlerde çok hassas davranmalısınız. bunun dışında yaşadığımız olaylarda deneyimlediğimiz kadarı ile bazen yaşanılan şeyler sizin görüş açınızdan gördüğünüz gibi olmayabiliyor. nasıl yani derseniz, eşiniz arkadaşına sizinle geceleri yaşadığı fantazileri anlatıyor olabilir. hatta ihtimal o ki eşiniz bunu biliyor da olabilir. arkadaşıyla yaşadığınız bu beklenmedik eylem birlikte planlanmış olabilir. bir nevi eşiniz arkadaşı için iyilik yapıp kocasını yani sizi arkadaşıyla paylaşmış olabilir. çünkü daha önce bu tip durumları sıkça yaşadık. tabi bunlar kesin dediğimiz bir şey değil sadece ihtimal olarak yazmak istedik. bizce eşinizle konuşun bir hata olduğunu içtenlikle anlatın, bu durumdan dolayı pişman olduğunuzu üzüldüğünüzü dile getirin. eğer bu bir plansa zaten oda sizin bu durumunuz karşısında bunu söyleyecektir. eğer değilse tepki gösterecek ama zamanla size güvenerek affedecektir. diyebileceklerimiz bu kadar kolay gelsin diyelim.

  • 2

   erim beye bu konuda hak vermekle birlikte, arkadaşa diyeceğim birkaç şey var; bir istemiyorsan yapmazsın zaten, isteye isteye yapmışsın. iki şu uçkurunuza sahip olmayı bi öğrenemediniz. üç git boşan kadından da en azından kadın rahat etsin, kadına da hastalık mastalık bulaştırma bari.

 2. 5

  keşke kendinizi tutsaydınız kötü bir durum olmuş

Bir cevap bırakın