eşim sonunda dominant olmayı kabul etti bana strapon yaptı

Soru

Merhabalar, eşimden arada dominant olmasını uzun zamandır istiyordum ve dün sonunda bu sefer aşkım ben seni bağlamak istiyorum, ellerini ve gözlerini, deyince heyecanlandım kabul ettim. bağlayıp üstüme çıkıp bana ağzımı kocaman açmamı söyledi, onu beklerken dudağıma değenin aynı penis gibi olduğunu hissettim ve iki üç dk straponu yalattı bana. açınca gözlerimi gördüğüme inanamadım 14 santimlik kibar bir silikon ayni et hissiyatını veren bir sahte penis ile beni ikna etmeyi başardı ve zaten kabul etmesem büyük huzursuzluk olacaktı. isteği de canimi acıtmadan 5 dk straponu kullanmak, başlarken ilk kez yaptı analımı biraz yalayıp dildoyu ve beni jelleyip yavaş yavaş yaptı ve tamam artık yeter bi daha böyle birsey olamaz deyip teşekkür etti. sonra beni çözmeyip yine kendi istediği şekilde birliktelikler yaşadık. acaba bu gibi denemeler zamanla artar mı tekrar ister miyiz, yaptığımız yanlış mıydı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  güzel bir deneyim yaşamışsınız çok şanslısınız, herkesin böyle maharetli eşi yok. peki yaparken canınız acıdımı, zevk aldınızmı, tekrar olsa yapmak istermiydiniz, zevkten boşaldınız mı ? hoşunuza gitti mi ?

 2. 4

  Böyle kadınları klonlamak lazım bence 😀😀 Elinizin altında bulunmaz bir nimet bulunuyor tadını çıkarın bence.

 3. 3

  Anal dan girerken hepsi mümkün olmadı yarısı kadar bir kısmı ile çok kısa süre git gel yapmayi deneyimlerken ben zevk aldığım hoşuma giden beğendiğim tek şey sevgilim bu sefer arkam dan o benim üzerime çıkmış olması ve o üzerim de olmasının verdiği his ağırlık guzeldi

 4. 4

  vav sıra dışı bir ilişki uyumlu çift olmak ne güzel.. ben yaşlarınızı merak ettim..

 5. 3

  pek istekli olmadığı görüşümü belirtmek istiyorum tabii bu benim görüşüm.

Bir cevap bırakın