ilişkide titreşimli penis halkası kullanımı tavsiye ve yorum

Soru

ilişki esnasında orgazm olma zorluğum var. farklı ilaçlar kremler kullandık fayda etmedi. zevk almıyor değilim ama bu haz zirveye ulaşmıyor hep sanki belirli bir düzeyde kalıyor. his konusunda daha çok zevk gelmiyor gibi oluyor. bu sebeple orgazm olmada zorluk yaşıyorum. elle yoğun şekilde uyarmam gerekiyor ancak bu şekilde ilişkiyi tamamlayabiliyorum. bir arkadaşım titreşimli penis halkası önerdi, bunu sevgilin penisine takacak, ilişki yaşarken peniste kalacak bu şekilde seks yapacaksınız. titreşimi ile hem seni hem de sevgilini uyararak zevki arttırır orgazm olmanı kolaylaştırır diye anlattı. mantıklı geldi baktım internetten araştırdım sevgilime de söyledim birlikte inceledik. kalkalar penisteki kanın tutulması güçlü ereksiyon olmasını sağlıyormuş. penis sıkıp kanı penise hapsediyor deniyor. aşırı kullanımda penis damarlarında yırlıma ve hasar oluşabilir diye uyarılar var. açıkçası ikimizde bu konuda kararsız kaldık, bir şeyi tamamlamaya çalışırken başka bir şeyi bozmayalım hasar vermeyelim. bu konuda bilgisi olan kişiler tavsiye ediyorlar mı ? kullananların yorumları nasıl ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    bahsettiğiniz titreşimli kalkalar yumuşak silikondan yapılır, o sebeple çok sıkı değildir. penis halkası deyince 2 tip halka var, kimisi haz için yumuşak gevşek, diğeri ise sizin dediğiniz kanı tutup ereksiyon sağlaması için olan sıkı ve daha sert olanları. sizin alacağınız yumuşak tarzda bir ürün bu tip korkular yersiz. alıp deneyebilirsiniz.

  2. 5

    bu durumda çok faydali olacağını sanmıyorum. belki bir tik etkili olabilir ancak penis gidip geldiği için ara sıra g noktasina değecek sürekli değil sonuçta sürekli değmesi için içinizde sabit kalması gerekir buda ilişki olmaktan çıkar birde bu açıdan değerlendirin

Bir cevap bırakın