erkek neden sabah sabah seks yapmak ister

Soru

erkek arkadaşım sabah uyanıca çok fazla istekli ve seks yapmak istediğini söyledi erkekler neden uyanınca seks yapmak ister

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    selam, erkekler genellikle geceleri rem uykusu denilen süreçte bazen kendi kendilerine ereksiyon olup, testosteron seviyesinin de artması ile cinsel olarak beklemedik şekilde istekli hale gelebilirler. hayatı boyunca bunu çok defa yaşayan erkekler bu durumlara alışmış haldedirler. ancak yeni dönemler özellikle de sevgili yada partner gibi konulara giriş yaptıklarında bu cinsel enerjiyi bir yere harcama isteği duyabilirler. haliyle gece ereksiyon olan sabah ereksiyonla uyanan erkek cinsel olarak tatmin olmayı rahatlamayı isteyecektir. hele ki yanında sıcacık canlı kanlı bir ceylan olunca gel de şimdi sabah sabah ava çıkma 🙂 üstelik sabahları güçlü bir ereksiyon olur, gece performansına benzemez, daha soft, daha tensel hislere hitap eden bir cinsellik olur. aslında erkeğin duygusal seks saatidir denilebilir. böylede bir rahatlama yaşayınca hem günü daha pozitif geçer, hem de gün içinde daha enerjik olur. tabi aynı şey bayan içinde geçerlidir.

  2. 4

    Sabah enerjisi ve tam beyin rahatlığı yardımı ile vücutta testoteron üretimi ya da yoğunluğu artar. Bu hormonel değişim sebebi ile sabah cinsel birleşme yaşamak istenebilir. Bir diğer açıdan ise, uykudan uyanıldığı esnada düşünceler ve duygular saflığını koruduğu için yoğun şekilde hissiyat olabilir. En yakın ve eğlenceli aktivite ise cinsel birleşim olabilir.

  3. 2

    sabah ereksiyonu erkekliğin şanıdır küçük oğlanın ben burdayım demesidir kendini hissettirmesidir

Bir cevap bırakın