eşimin penisi kalkmıyor artık benden etkilenmediğini söylüyor

Soru

Merhabalar, eşimle evleneli epey zaman oldu, hayatımızda birçok dönüm noktaları ve buhranlar oldu. tüm bunları atlattık çoluk çocuk sahibi olduk, artık birazda baş başa kalalım dedik. lakin gördük ki artık eskisi gibi olamıyoruz, ben bir şekilde kendimi domine ediyorum ancak kocam ereksiyon kaybı yaşıyor, bir süre zorladık ancak mutlu olabilecek kadar performans alamadık. sonunda kocam artık senden etkilenmiyorum beni azdırmıyorsun bu yüzden sertleşemiyorum diyor. haklı olabilir haliyle zamanla monotonlaştık heyecanımızı kaybettik. bu noktada eskisi gibi olamayacağımız kesin, en azından mutlu olabilecek kadar bir canlanma nasıl olabilir, neler yapmalıyız ? tavsiyeniz var mı ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 6

  sanırım bizde yaşlandıkça böyle olacağız 🙁 hani sürekli dedikleri şey farklı şeyler yapmak heyecanı arttırmaya yardımcı olur diye, sizde farklı yerlerde sevişmeyi deneyin, farklı kıyafetler erotik şeyler alın, değişik konulardan kendinize fantazi çıkarın hatta belki cinsel oyuncaklar alıp bunları fantazilerinize dahil edin. daha ne olur bilemiyorum aklıma gelenler bunlar.

 2. 7

  hap, jel vs kullansın böyle şeyleri kullanan insan sayısı fazla.

 3. 4

  aşırı şekilde monotonlaşmanız söz konusu gibi haliyle artık bir birinizden etkilenmiyorsunuz. zorlada güzellik olmuyor ne kadar kastırsanız o kadar ters tepiyor itici hale geliyor. emin olun insan istemeden zorla seks yapamıyor. değişik fantaziler belki sizi yeniden ateşleyebilir. ne deneyip denemeyeceğinize siz karar vermelisiniz. ister en aykırı fantazileri dener, isterseniz de daha soft yenilikler deneyebilirsiniz.

 4. 2

  Belki hap gibi ürünler kullanabilir, birde fetish kırbaçlı böyle bir fantazi deneyebilirsiniz belki ise yarar

 5. 4

  Cok badireler atlattiysaniz. Cocuklarini birakabiliyorsaniz baş başa en çok olmak istediğiniz yerde bir tatil yapın kafasiniz iyice bosalasin burada bir birinize odaklanın. Sizde herseyi göz ardı ederek sadece onu düşünün ilgi gösterin erotik masaj ve kiyafetleri deneyin. Yani kisacasi 2 bir balayı yapmayi deneyin.

 6. 6

  Sanirim 76 dogumlu bir kadin yani 47 yasinda cinsellign son demleri guzel gcmesi icin cabaliyor ama nafile artik baska sularda mi yuzulmeli bilemedim

 7. 6

  çok sıkıntılı bir durum peki kocaniza sordunuz mu bunu ne yapabilirim senin için diye buraya yazmadan önce hanımefendi

 8. 3

  sanıyorum yaşınız 40’ın belki 45’in üzerinde, eşinizin uyarılma eşiği yükselmiş, performans ta azalmış. siz değil de daha iyi başka bir uyaran olsa da aynı olmasa bile benzer sonuç olması muhtemel. sadece size mal edip kurtulmak yerine biraz da gerçekleri göz önüne alarak sebebin büyük bölümünün kendi üzerinde olduğunu kabullenmesi gerekiyor sanki.

Bir cevap bırakın