Dar vajinaya penis nasıl girer

Soru

21 yaşında bir genç kızım. Nişanlıyım . Dar ve küçük bir vajinaya sahibim. İlk gece ve sonrasında cinsel ilişkide sorun yaşarmiyim.

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    selam, daha önce benzer sorular defalarca sorulsa da z kuşağı olarak okumayı araştırmayı çaba sarf etmeyi sevmiyoruz. hemen sabırsızca hazıra olsun diye bir beklentideyiz. aslında bu karakter yapısı sadece cinsellikte değil bu gerçek hayatta da mutlu olmayı zorlaştırıyor. her şey kolayca olmayınca zorlular karşımıza çıkınca yaşamaktan yoruluyoruz bunalım takılmaya başlıyoruz. hayırlı olsun temennimiz umarım tamamına erdirir evlenirsiniz. bu ilk gece korkusuna son verin, aklınızın size oyunu. vajina dar küçük görünse de çok esnek bir organdır. ki bildiğiniz gibi doğumda bile ne kadar çok esneyebiliyor. o sebeple bir penis sorun yaratmaz. belki ilk başta biraz korkup kendinizi kasabilirsiniz ancak ilerleyen süreçte bu endişelerinizi aşarsanız hiç bir sorun olmadığını göreceksiniz. tabi bu penisin vajinaya girişini kolaylaştırmak içinde biraz ek ürünlerden yardım alın. piyasada çokça bulabileceğiniz su bazlı kaydırıcı kremler çok büyük yardımcınız olur. tabi eşiniz de ilk gece endişeleriniz konusunda size anlayışlı davranıp yardımcı olacaktır. sonrasında zaten her şey yolunda devam eder endişe etmeyin.

  2. 10

    tatlım hiç korkma ben evlendiğimde 48 kiloyudum nerdeyse vajinam yok gibiydi kocam ise tam tersine bodyguard gibi sporcu hep arkadaşlarım bu ilişki olmaz dedi ama sevgi bazı farkları kapatıyor evlenmeden önce hiç ilişki yaşmadık hatta konuşmadık bile, ilk gece öyle bir korkuya kapıldım ki anlatamam. neyse ki eşim anlayışlıydı dinlenelim dedi. sonra ki gece denemeye karar verdik penisim çok büyük değil diyordu soyununca gördüm ki kocaman kalın 25 cm filan var sanki. ben bunu alamam dedim korkma sen hiç düşünme ben seni hazırlayacağım kapat gözlerini dedi, gözüme bant çekti, bir yandan korkuyorum, önce okşamaya başladı sonra yaladı kremli kremli parmakladı filan hissettim içime giriyor yavaş yavaş biraz canım acıyor gibi yapmaylalım benim canım yanıyor korkuyorum dedim gözümü açtı bir baktım hepsini sokmuş kocaman penis içimde. bak oldu bile çok acıyormu sordu azıcık sizliyordu yok dedim devam etti sonra ikimizde rahatladık. sonraki zamanlarda hiç korkmadım. sende rahat ol inan hiç korkulacak birşey yok. korkuyu bırak zevk almaya bak desem yeridir.

  3. 3

    hiç korkmayın bir sürü asyalı kızla evlenen zenci var. onlar öyle olsa evlenemezdi.

Bir cevap bırakın