boşalma isteğim erken geliyor kendimi tutmakta zorlanıyorum

Soru

20-25 dk seks yapabiliyorum ama sürekli durarak boşalma isteği geliyor durmak zorunda kalıyorum 2-3 dk bir geliyorrr bu süreyi nasil uzatabilirim o kadar cok geliyorki geciktirici prezervatif kullanmaya basladim durmammak için ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 5 )

  1. son günlerde herkes bunu söylüyor, anlamsız saçma bir tabir, şişim geliyor tutamıyorum donuma işeyecem, altıma bebek gibi bez bağladım kadar saçma bence kusura bakmayın. koca adam donuna işer mi hiç diyeceksiniz, işeyince cümle aleme rezil olur, dalga geçerler diyeceksiniz. erken boşalmanında bundan hiç bir farkı yok, ne yapıp ne edip boşalamayı kontrol etmeyi öğrenmen lazım. geliyor gidiyor, yan yatıyor batıyor, iniyor kalkıyor bunlar bahane başkasına sormakla kendi vücudunuzu nasıl kontrol edeceğinizi öğrenemezsiniz, bu sizin kendi kendinizle iç meseleniz. arkadaşlar çişimi tutamıyorum ne yapmam hangi kası sıkmam neremi oynatmam nereyi kapatmam lazım ? penisi iple mi bağlasak, yoksa contasındamı kaçak var değiştirsek sızdırmasa 🙂 insanların onlarca kez aynı şeyi sorup hala hiç bir gelişim kaydedemediklerini görmek üzücü.

    • naptın ya adamın iyice moralini bozun, ne yapsın sıkıntısı derdi var ki bir çözüm arıyor. oda biliyordur tüm bunları ama kendini rahatlatmak için yazıyor işte.

  2. Kendimi kontrol edebiliyorum sadece boşalma isteği hızlı geliyor 10 dk hic durmadan yapmak istiyorum bunu nasil yapabilirim

  3. ben geciktirici sprey yada krem kullanıyorum erken gelmemek için işimede yarıyor

  4. merhaba, sadece sizde değil aynı durum tüm erkeklerde var. ancak aradaki fark onlar bununla baş etmeyi kontrol etmeyi ve istedikleri zaman içinde bu duyguyu serbest bırakmayı başarabiliyorlar. anlayacağınız vücudunu kontrol etmeyi öğreniyorlar. bu kontrolü başaramayanlar ise erken boşalma sorunları ile cebelleşmeye devam ediyorlar. sprey krem hap gibi şeylerden medet umuyorlar. öncelikli olarak boşalam denetimini ve kontrolünü kazanmak gerekiyor, sonrasında ise bu destekleyici ürünlerden faydalanabilirsiniz. yoksa kontrol sizde değilse boşa ürünler kullanırsınız. kontrolü sonradan kazanmak zordur, bu sebeple bolca gerçek cinsellik simülasyonu ile alıştırma yapmanız gerekli.

Bir cevap bırakın