beğendiğim erkekler neden gay çıkıyor

Soru

Merhaba erkeklerde dış görünüşe önem veren bir kadınım. Çekici ve bakımlı bulduğum erkekler neden hep gay çıkıyor ? birde son zamanlarda gay topluluğunun hızlı şekilde arttığı sizin de dikkatinizi çekiyor mu ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 1

  merhaba, soru aslında biraz zorlayıcı çünkü insanları anlamak eğilimlerini tahmin etmek zor. herkes kendinden görünümünden yaşantısından beklenenden çok daha farklı çıkabilir. her şey günlük güneşlik görünürken iç dünyasındaki fırtınaları bilemeyiz. şimdi genelde sizin dediğiniz dış görünüşe önem veren erkekler genelde daha bakımlı metroseksüel diye tabir ettiğimiz kişilerden oluşur. bu kişilerin bir bölümü ince ruhlu olur bu sebeple kadınsı düşüncelerde vardır. tabi böyle bir durumda hem cinslerine karşı ilgi duyma durumu söz konusudur. sizde seçtiğiniz kişilerde ince eleyip sık dokuduktan sonra genelde bu tür bir eğilim içerisinde olan kişilere takılıyor yada onların kadın ruhunu anlayan aurasının cazibesine kapılıp onları seçiyorsunuz demektir. tabi günümüzde biraz da gay olmayıp farklı zevk ve haz arayışında olan kişilerde var. bunlarda biseksüeller. bayanlarla arası iyi cinsel olarak her hangi bir sorunu olmayan ancak farklı haz aramak için erkeklere de ilgi duyanlar. bu kişilere fazlaca rast gelip erkeklerle birlikte oluyor diye gay diye nitelemiş de olabilirsiniz. beklentinizin aksine bu tip kişiler evli çoluk çocuk sahibi kişiler de olabiliyor. hatta bu durumu eşleri de biliyor ve sorun etmiyorlar. konu çok karmaşmadan eğer bu tip kişiler sizin için sorun ise daha çok bakımsız görünen maço tiplere bakın. hedefinizi biraz genişleterek farklı erkek tiplerine yönelin böylece ön yargılı olmadan daha çok kişiye şans vermeyi deneyin, göreceksiniz aradığınız kişiyi hiç beklemediğiniz insanda bulabilirsiniz. size bol şanslar diliyoruz.

  • 3

   erim bey sizi tebrik ediyorum, uzmanı olsa bu kadar iyi yorumlayamazdı emin olun. hem erkeklerin, hem gayların, hem de bayanların damarına basmadan başarılı bir açıklama yapmışsınız. buradan tüm sorulara eşit yaklaşımla cevaplandırdığınız anlaşılıyor. sitede bende takipçinizim artık.

 2. 2

  çorumluyum adam gibi erkeğim uyarsa tanışalım instagram behXXXXX dm den gel konuşalım

 3. 3

  benimde hayallerimin erkegini sonunda buldum dedigim adam gay çıktı,travma oldu galiba bu dünyada hayallerimin erkegi yok! cok bakımlı oluyorlar kılları yok kremleniyorlar manikür pedikür dahi yaptırıyorlar, cogu vücutlu ve kaslı yani yakısklılık degil bakım aslında onları bu kadar güzel yapan, artık diger erkekler kıllı bakımsız ve cok kötü geliyor gözüme, diger erkekler neden bakımlı degil nelerine güveniyorlar, artık kimseyle olmak istemiyorum konusmak dahi istemiyorum erkeklerden gerçekten hiç umudum kalmadı

  • 2

   merhaba, aslında birçok erkek sosyal medyada gördüğü trendlerin peşinden gidiyor. bir bakıyorsun yazılı t-short modası, bir bakıyorsun rey-ban modası, bir bakıyorsun kirli sakal, bir bakmışsın parmak arası çirkin terlikler, aşırı jöle modası, dar pantolon modası, iğrenç bel çantaları modası, içerde dışarda her yerde gece uyurken bile şapka giyme modası daha ne sayayım aslında kendi karakteri olmayanlar modası diyebiliriz. işin aslı sizin dediğiniz gibi temiz bakımlı erkek olması daha doğru. aşırı kıllı olması hoş gelemdiği gibi hiç kılsız parlakta olması güzel olmaz. her şeyin bir tadı, bir ruhu vardır bunu kaybetmemek lazım. hayat insana bolca sürpriz yapar ama iyi ama kötü. lakin sen bunlar karşısında metanetle durmayı bilmelisin. iyi şey olunca kahkaha atıp gülmemeli, kötü şey olunca umutsuzluğa düşmemelisin. insanız sonça kahkaha değil gülümseme, umutsuzluk yerine üzüntünü yaşayıp hayatına dönmeyi tercih etmeli ve bir sonraki sürprizi beklemeyi bilmelisin. bilemezsin belki bir sonraki geçmişteki kötü deneyimleri unutturabilir.

Bir cevap bırakın