Kıza nasılsın dedim o da seksiyim dedi

Soru

Merhaba 23 yaşında bir erkeğim. Büyük bir fabrikada yeni işe başladım. Çevre edinmek için insanlarla iletişim kurmaya ve onlarla arkadaş olmaya çalışıyorum. Bugün farklı bantları da öğrenmem için gönderdiler. Orada ki kıza nasılsın diye hal hatır sormak istedim. Kız bana şöyle bir baktı ve seksiyim dedi ve göz kırptı. Yüzüm kızardı utandım bozardım. Artık karşı cinse nasılsın diye sormaktan korkar oldum. Ne yapmalıyım.

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    merhaba, tabi daha önce bu tip bir durumla karşılaşmadıysanız garip gelmesi ve utanmanız normal, lakin hayat sürprizlerle dolu dedikleri işte bunlardan biride olabilir. insanlar bizim beklediğimiz gibi hareket etmezler bazen bizleri şaşırtırlar, ama iyi ama kötü sonuçlarla. genelde erkeklerin bayanlara laf atması ve kızların daha masum durması beklenir, ancak günümüzde kızlar erkeklerden neredeyse bir adım öndeler gibi. daha sosyaller, daha hedefleri var, daha cesurlar, daha azimliler, daha daha diye gidebilir. biz gelelim olaya belli ki bu kişinin size karşı pozitif bir bakışı beğenisi var. bunu size göstermek kendini belli etmek içinde biraz cesaretli bir yöntem seçmiş. ama dert edilecek bir durum değil, madem elini belli etti hamle yapma onu şaşırtıcı bir sözle bir daha ki karşılaşmanızda siz laf atın. bu arada dikkat edin bir önceki söylediği sözle ironi yapıyor olabilir sizde yanlış anlayıp konuyu hatalı bir yere götürmeyin tatsız sürpriz olur size. o sebeple söyleyeceğiniz sözü iyi düşünün ortaya yuvarlak bir şey atın ki hem şaşırtıcı olsun ve duruma göre de başka yöne çevirmeye müsait dursun. çok ta nasihate gerek yok, konuşmaktan korkmayın, siz kendiniz olun, doğal olun, cesaretli olun, samimi davranın, onu bir arkadaş gibi görün bırakın gerisi kendiliğinden hayatın akışına göre gelsin.

  2. 5

    Abi millet ne şanslı. Kızların çalışmadığı ağır işlerde calisiyorum. Maalesef bizim öyle bir şansımız yok. Demek ki iş yeriniz eğlenceli insanın hergün işe gitmek zor gelmez insan koşa koşa gider.

  3. 5

    kanka kız pas atmış sana anlamıyon daha ne yapsın donunu indirse kaçacan galiba

Bir cevap bırakın