Bdsm denemek çok istiyorum ne düşünüyorsunuz?

Soru

Bdsm yi cok merak eden biriyim. Bunun icinde pissing de var. Cokmu ucuk fantazi acaba bdsm yorumlari merak ediyorum. Duz seks her zaman cazip gelmiyor baska yere tasimak lazim seksi diye düşünüyorum. Eminim denemek isteyen vardir bunu fakat herkes istemez. Benimde asirisina degil belki ama merakim cok.

Cevaplar ( 7 )

  1. dediğiniz gibi pissing biraz fazla aşırı değilmi, hadi tamam bdsm olarak hakimiyet-teslimiyet, fiziksel baskı, sadism, uygulamayı seven domainant demir leydiler, ayrıca moda uygun kıyafet ve aksesuarlar da güzel ilgi çekici, grinin elli tonu heyecanında da güzel, belki pissing bölümünü çıkarmayı düşünmelisiniz, tüm bunlar dışında niye olmasın gayet heyecanlı olabilir.

  2. woow baksen beyimizde ne fantaziler varmış meğer, bak bu konuda @ego-happy katılıyorum tabi keyif meselesi yanlız hijyene dikkat etmek lazım. eskiden görüştüğüm bir arkadaşım vardı kızlarla golden shower fantazisinden çok hoşlanırdı, şimdilerde yurtdışında yaşıyor. bu arada avatar süper olmuş. işte budur…

  3. Seviyor olabilirsin.Ama benim tarzım değil.Ama eğer ki bir kız benden bdsm fantazisini isterse uygulayabilirim.Tabi ki köle olarak değil,sahip olarak.

Bir cevap bırakın