Bdsm denemek çok istiyorum ne düşünüyorsunuz?

Soru

Bdsm yi cok merak eden biriyim. Bunun icinde pissing de var. Cokmu ucuk fantazi acaba bdsm yorumlari merak ediyorum. Duz seks her zaman cazip gelmiyor baska yere tasimak lazim seksi diye düşünüyorum. Eminim denemek isteyen vardir bunu fakat herkes istemez. Benimde asirisina degil belki ama merakim cok.

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  dediğiniz gibi pissing biraz fazla aşırı değilmi, hadi tamam bdsm olarak hakimiyet-teslimiyet, fiziksel baskı, sadism, uygulamayı seven domainant demir leydiler, ayrıca moda uygun kıyafet ve aksesuarlar da güzel ilgi çekici, grinin elli tonu heyecanında da güzel, belki pissing bölümünü çıkarmayı düşünmelisiniz, tüm bunlar dışında niye olmasın gayet heyecanlı olabilir.

 2. 3

  woow baksen beyimizde ne fantaziler varmış meğer, bak bu konuda @ego-happy katılıyorum tabi keyif meselesi yanlız hijyene dikkat etmek lazım. eskiden görüştüğüm bir arkadaşım vardı kızlarla golden shower fantazisinden çok hoşlanırdı, şimdilerde yurtdışında yaşıyor. bu arada avatar süper olmuş. işte budur…

  • 3

   Var var uretken biriyimdir:)) Tesekkur ederim begenmene sevindim.

  • 3

   Sana ozelden yazmayi denedim gelmedi bazi sorularim var sen bana yazabilir misin

  • 4

   golden shower en hafifi ve çok leziz. bir de kavier denesinler.

 3. 3

  Seviyor olabilirsin.Ama benim tarzım değil.Ama eğer ki bir kız benden bdsm fantazisini isterse uygulayabilirim.Tabi ki köle olarak değil,sahip olarak.

 4. 2

  kendimi bildim bileli bdsm ile alakalı zevklere sahibim ama benim gibi düşünen birilerini görmedim. internette var onlarda para için yapıyor. bu yüzden kimseyle de konuşmak istemiyorum. terapiste de gittim ama bu değişebilecek bir konu ya değil ya da gittiğim terapistler iyi değildi.

Bir cevap bırakın