libidomu nasıl düşürürüm

Soru

evli bir bayanım, eşimle aramız çok iyi, cinsel hayatımız da iyi, ancak sorun şu ben çok azgınım. bazen öyle oluyor ki eşimle seks yapmak bana yetersiz geliyor. sanki 2-3 erkek olsa doya doya seks yapsam gibi bir hissiyat geliyor. kötü yanı bu kadar azgın olmam libidomun yüksek olması bana hata yaptıracak kendime hakim olamayıp sonra pişman olacağı şeyler yaparım diye korkum var. libidomu nasıl düşürürüm, cinsel isteğimi nasıl azaltırım, daha çok seks yap daha çok mast yap enerjin düşecek falan diyecekseniz onları denedim azalmıyor aksine çok fena aklımda cinsellik duruyor etkileniyorum. böyle bir halde olan var mı ? nasıl toparladınız, aşırı cinsel isteği nasıl bastırdınız ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 8

    tek çaren bir psikoloğa görünmek.. o seni yönlendirir.. aksi taktirde yanlış bir şeyler yapabilirsin.. bunu istemiyorsan bir uzmandan yardım alman gerekiyor..

  2. 9

    bu anlattığın herhalde cinsel doyumsuzluk bana kalırsa. psikolojik destek terapi alırsın bence düzelir. şunuda söyleyeyim kendini dizginlemen lazım bu konuda yanlış bişey olursa ayrılık yaşarsın eşin ve ailen tarafından reddedilir dışlanırsın herkes tarafında kötü gözle bakılırsın bilgin olsun.

  3. 2

    seksi azaltmaya bakın. her gün yerine haftada 1 hatta 15 günde 1 olabilir. yediğiniz içtiğiniz şeyler de sizi kudurtabilir. bir müddet perhiz yapın. porno seyrediyorsanız kısmaya çalışın.

Bir cevap bırakın