aşağılanmayı kabul edecek bir kız bulur muyum?

Soru

Son 2 sevgilimi çok sevmeme rağmen bu yüzden evlenmedim ve ayrıldım. Mutsuz olacağım bir evlilik yapmak istemiyorum. Kendimi böyle kabul ettim. Sizce bir gün karşıma benim gibi biri çıkar mı?

Cevaplar ( 5 )

 1. 7

  selam, aslına bakarsanız dünyada milyar sayıda, ülkemizde milyon sayıda farklı insan var. buda demek oluyor ki elbette sizin düşünce dünyanıza uyan insanlar vardır. kimilerine çok aykırı gelen düşünceler, kimi insanlara cazip gelebilir. ancak kendi kendine karşınıza çıkmasını beklemek biraz hayalperestlik olur. bunun için çaba göserip aramalı, bulduğunuz muhtemel adaylara net olarak düşüncelerinizi anlatarak onlardan yine net yanıt beklemelisiniz. bu sayede kuracağınız ilişkilerde daha güçlü yıkılmayan beraberlikler inşa edebilirsiniz. karşımıdaki kişinin zaman içine bize uyacağını umarak yola çıkmak yanlış olur, önceden tarafını belli etmesi gerekir, yoksa gelecekte beklentilerimiz tutmayıp halak kırıklıkları olabilir. o halde siz kendinizi nasıl hissediyor ve kabul edebiliyorsanız, olduğunuz gibi sizide anlayabilecek birini arayışta olun. nerede, tabiki günümüz şartlarında bulma ihtimalı yüksek olasılığa sahip internette. arkadaşlık, çopçatanlık, partner siteleri, yine aynı şekilde bunların benzer mobil uygulamalı üzerinde arayın. hatta bazen bu konularla ilgili olan forum ve tartışma siteleri, sosyal medya platformlarında bu konu ile ilgili guruplar içinde bulma olasılığınız daha artacaktır. şimdiden bol şanslar dileriz.

 2. 2

  bendede aynı durum var arayıştayım ama beklediğimi halen bulamadım

 3. 3

  Elbet arayan belasını bulur 😛

 4. 8

  Bu durum genelde ya gay yada esini biriyle paylasip onlari izlemekden hatta kendisi karisina fuckbudysinin aletini sokuyor ve buyuk bundan cok haz alan erkekler oluyor.

 5. 5

  çok saçma insan sevdiğini niye başkasıyla paylaşsın aksine kıskanır, zaten böyle bir düşüncedeyse sevmiyordur onun derdi fuhuş yapmaktır. bu kadar aramaya gerek yok geneleve gidiversin oldu bitti.

Bir cevap bırakın