50 yaşından sonra karımın karısı oldum

Soru

Merhaba karım 41 yaşında çılgın bir bayan. 10 yıl önce evlendik. Karım sürekli olarak gittiği bir kuaför dükkanı var. Orada seks shop işleten biriyle tanışmış. Benim herif yatakta berbat. Beni cinsel açıdan tatmin edemiyor. Cinsellikten soğuduğunu falan anlatmış. Kadın ona cinsel oyuncaklardan faydalanmasını önermiş. İlk başta çekingen davranmış. Daha sonra bir kere denemekten zarar gelmez diyerek bir tane zenci dildosu ve bir kemer vardı. Sen beni beceremiyorsan ben seni becereceğim diyerek popoma soktu. İlk başlarda dildo soğuk soğuk geldi. Karım arkamdan dildoyu sokup ön taraftan da penisimle oynadı. Neyse sonra boşaldım. Bir gece sonra penisim kendi kendine uyarılma yaşadım hatta rüyamda ereksiyon olduğumu falan gördüm. Karımla ilişkiye girdik. İstediğim gibi zevk alıp boşalamadım. Karım ertesi günlerde aldığı dildoyu denedi. Ben istemedim. Beni ikna etti. Dildoyla tekrar denedik. Zevk aldım. Artık 2 akşamda bir seks ihtiyacı duymaya başladım. 50 yaşından sonra gerçekten zevkle boşalmaya başladım. Fakat ben 1 saat sürsün istiyorum. Şuan sadece 15 dk sürüyor. Süreyi nasıl uzatabilirim.

Cevaplar ( 11 )

 1. 3

  merhaba, ilginç ve farklı fantazilerin cinsel hayatı canlı tutmaya faydası büyüktür. bu bağlamda sizde böyle bir deneyim yaşamışsınız. farklılığın kabullenilmesi kişiye göre biraz zor olabilir, lakin 4 duvar arasında yaşanan fantaziler sır olarak kaldığı sürece kişiler için kabullenilebilir oluyor. bahsi geçen fantezi bir nevi pegging olmuş. bununla ilgili daha önce bir çok soru ve cevap yazılmıştı. ancak sizin sorunuz farklı bir noktada olmuş. pegging yada strapon fantezisinde bayan tarafından kullanılan dildo ile erkek prostatı uyarılır. prostat masajına benzeyen bu eylemde erkek yoğun ve farklı bir haz alarak eliyle penisine dokunmasa da cinsellikte pasif olarak boşalabilir. genelde erkekler boşalma kontrolünü penis hissiyatı üzerinden sağladıkları için boşalmayı duraklatmak yada ertelemek için penise olan teması keserek bekleyebilirler, penisteki uyarım kesilince boşalma haz dürtüsü de durur. ancak prostat uyarımın da haz noktası penis değil prostat ve anüs çevresindeki sinir ağıdır. bu sebeple penisle ilgili olmadığı için boşalmayı erteleme konusunda görev biraz bayan düşer. erkeğin boşalacağını anlayan bayan eylemi durdurarak yavaşlatarak erkeğe destek olması gerekir. sizde bu durum için eşinizle konuşarak biraz daha yavaş ilerlemesini söyleyin, böylece fantazi süreniz daha fazla uzayacaktır. tabi öyle 1 saat falan da uzatmayın tadı heyecanı kaçacaktır. 15 yetmiyorsa hadi 30-40 dk yeterli gelsin. tabi arada rol değiştirin, farklı oyuncaklar farklı fanteziler ve belki kıyafet falan filanda deneyin hep aynı tempoda gitmeyin ki heyecan sürsün.

 2. 9

  güzelmiş, yaşım 30 ama keşke benimde eşim böyle birşey yapsa, bir erkek olarak çok isterim. malesef ki söyleyecek cesaretimde yok ama hayalimde denemek istediğim bir fantezi. söylesem ne derki ????

 3. 5

  Değişik fantezilerle açık olan bir çift. Farklı bir deneyim. Bende bir kadın olarak kocamla bu şekilde bir şey denemek isterdim. Fakat eşim bu duruma sıcak bakmıyor.

  • 9

   ne kısmetim yokmuş, keşke sizinle tanışmış olsaydık, kesin cinsel hatayımız daha bir çılgınca olurdu 🙂

  • 4

   çok isterim sizinle böyle bir şeyi yaşamak çok zevkli ask sizin önünüzde egilmek

  • 3

   eşinizi karşınıza alın sexten zevk aliom degisiklik istiom diyebilirsin

 4. 1

  27 yaşındayım onlar 50. Ben okuyunca fena azdım. onlar nasıl dayansın Ama fuck boddy yok.

 5. 5

  erkek olarak itiraf edeyim ayrıldığm sevgilim delinin tekiydi seks yaparken bana yapmadığını bırakmazdı ne yalan söylim en çok vibratorle beni becerdiğinde zevk alıyordum şimdi onu çok özlüyorum 🙁

 6. 11

  bende alatayım istedim strapon nasıl oluyor merak edip bende travestiye gittim aleti kocamanmış bağırta bağırta beni bir becerdi 10 dk sonra kendi kendime boşalmaya başladım hem zevkli hem acılıydı 1 hafta popom sızladı şimdi strpon yaptıranları anlıyorum nasıl oluyormuş

 7. 22

  Bizde bu konuda sizinle benzer özelliklerimiz var. Fakat ben bu masajı yapmayı bilmiyorum ve eşime bu masajı yapmasına bir kadın masöze yaptırabilirim. Önereceği bir kimse olan varmı ?

  • 4

   bildiğim kadarı ile muayenehanesi olan ve prostat masajı yapan yer yok. hangi şehirdesiniz izmir bucada escrt nefise vardı 2 yıl önce izmire geldiğimde gitmiştim hala çalışıyormu emin değilim

Bir cevap bırakın