yatakta argo sözcükler kullanmak

Soru

yatakta eşinizin veya sevgilinizin argo kelimeler kullanması sizi nasıl etkiliyor ? kocam son bir iki yıldır argo kelimeler kullanıyor ve benim de kullanmamı istiyor. ama ben çekiniyorum ilişkimiz bozulur diye

Cevaplar ( 7 )

  1. bir şey olmaz yatakta erkeklerin hoşuna gider güzel olur argo konuşmak daha ateşli olur

  2. Muhafazakârsıniz muhtemelen zor gelir soylemesi

  3. Bu gün argo ister,yarın küfür,sonra çeşitli fantaziler bu uzar bu şekilde sizin tercihiniz.

  4. fantaziler herkese aynı şekilde hitap etmez. bazıları ikişki esnasında sövmeyi yada argo kullanmayı sevdiği gibi bazıları da bu durumdan hiç hoşlanmayabilir. bu tip fantaziler olağan dışı yada standart kalıpların dışında olduğu için eğer hoşanmayan birisi varsa diğer kişininde bunu yapmaması lazım. eğer size aykırı geliyorsa bunu kabul edemiyorsanız bunu net bir dille belirtmelisiniz ama yok çokta sorun değil biraz utanıyorum lakin yapabilirim diyorsanız ona uymaya çalışabilirsiniz.

  5. Ben cok tahrik olurum yatakda argoya sekse argo bence yakisiyor 🙂

  6. ilişkide argo beni çok tahrik eder. ben argo kelimeler kullanırım ki bence eşimde bundan tahrik oluyor bence. ama karım utandığı için kendisi asla böyle kelimeleri sarf etmez ilişkide.

  7. merhaba, bu tür konular normalin dışında olduğu için kişilerce göreceli olarak değerlendirilir. seven var sevmeyen var, bu noktada sevmeyen varsa kesinlikle diğer kişide ona uymalı ve yapmamalıdır. aksi takdirde zorlama bir cinsellik olur ve kişiler haz almadıkları için cinsel eylemde bulunmaktan kaçınmaya isteksiz davranmaya başlayabilirler. bazı kişiler hiç argo kullanmasa da ilişki esnasında kendilerini motive edici isteklendirici bazı sözcükleri duymak hoşuna gidebilir. ancak bu abartılıp aşağılamaya varan sözcükler sarf edilmemelidir.

Bir cevap bırakın