takma penis kullanan bayanlar

Soru

mrb, eskiden beridir takma penis kullanan bayanlar hep ilgimi çekmiştir. evleneli 4 yıl oldu kala bunu kafamdan atamadım. eşime fantazilerde kullanmak için bi dildo alalım dedim, sonra dildo gelince şaşırdı bunu kemeri var diye, bende aaa karıştırmışlar belden bağlamalı takma penis göndermişler dedim. iade ederiz madem falan yaptım, sonra aman uğraşmaya gerek yok, hem bu daha iyisi, şakayla olmadı kendimiz kullanırız dedim. nasıl kullanılıyor bu diye sordu, bende gel takalım dedim, kot pantolonun üstüne ona giydirdim. çok acayip bir şeymiş hoşuma gitti dedi şakalaştık, sonra çıkardı. şimdi ona nasıl söylesem diye utanıyorum, 1 aydır kenarda duruyor takma penis, bunu ilişkiye nasıl dahil ederim bilemiyorum. bunu kullan demek çok acayip geliyor ters karşılarsa ? deneyimi olan kişilerden tavsiye almak isterim.

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  kadınlar açık konuşulmasından nefret eder, yani eşinizi karşınıza alıp bunu ona anlatmak yerine imalarla o kısma getirmelisiniz. literatürde buna “cinsellik eşiğinden atlatmak” denir. karşısına geçip “hadi kalk sevişelim” deyip yüzüne okkalı bir tokat yemek yerine boynundan öpüp kulağına “beyaz atlı prensinin seni hapsolduğu kuleden kurtarmasını ister misin?” diye fısıldayarak sabahın erken saatlerine kadar beraber de olabiliyorsun. anlayacağınız bütün bu imalar tümüyle hayal gücünüze bağlı. ön sevişme sırasında imalarda bulunmaya başlayın, kulağına fantezilerinizden bahsedin, tabiri caizse vücudu ateş gibi olsun. o ateş insanı bir kez sardı mı, akıl baştan gidiyor. hepimiz insanız, karanlık fantezilerimiz var.

 2. 2

  biz evleneli 5 sene oldu. evlilik öncesi ben de sizin gibi videolar vs. derken bir çok kez bu tür şeyleri merak ettim. evlendikten sonra ilişkilerimizde, eşimin de bu tür şeylere hiç ilgisi olmadığından da emin olarak ön sevişme esnasında anal girişinden vs zevk aldığımı göstermek için zaman zaman elini orala kaydırdım, kalçalarımı avuçlattım filan. en son bir gün bir ay gibi popomu önüne diktim, tokatladı dayanamayıp ve öyle adım adım alıştırdım. pat diye hadi beni yap dersen zaten olmaz bence, zamana bırak ve her ilişkinizde bir level yükselt dozu bazen ara ver, bazen iste.. gerisi gelecektir diye düşünüyorum. zorlandığımız konular yok değil ama o zevki yaşıyoruz.

 3. 2

  yatakta zevkin doruklarına ulastıgınızda oyuncak yatakta olsun bağla

 4. 3

  strapon kullanıyor musunuz ? yazışmak isterim sizinle…

Bir cevap bırakın