strapon yaptıran erkek kaç cm dildo kullanmalı

Soru

selamlar son zamanlarda prostat uyarımı ve strapon fantazilerine ilgi duymaya başladım ama ilk olacağı için birazda korkmuyor değilim bir yandan da çok istiyorum karıma daha önce bu konudan bahsetmiştim çok acayip yapabilirmiyim bilmiyorum dedi bende denemek istiyorum başlangıç için nasıl birşey almam lazım özellikle ilk olacağı için ince birşey olsun diyorum bide uzunluğu ne olması gerek internette okudum 10 cm falan diyor ama bu kadar kısa dildo satılmıyor uzun olsa zararı olurmu deneyimli kişiler fikir verebilirmi

Cevaplar ( 9 )

 1. 6

  her boy dildo bulunuyor ama 10 cm dildo işinizi görmez siz anüste sıfırdan içeriye 10-12 cm sayıyorsunuz. dildonun takılı olduğu yeri ve poponun iki yandaki et payını hesaba katın en az 3-4 cm daha ekleyin, birde strapon kemerine takıldığı nokta var oradan da en az 1 cm daha ister, çok uzatmadan nereden baksanız rahat kullanım için en kısa 16-18 cm civarı sokulur uzunluğa sahip bir dildoya ihtiyacınız var. kalınlık biraz size kalmış, ilk sefer için biraz ince olmasını isteyebilirsiniz ama bu sadece psikolojik bir istektir, 4-5.5 cm arası kalınlık ideal zevki verecektir. ince bir ürün almak memnuniyetsizliğe ve yeni bir tane istemenize sebep olabilir boşa masraf olabilir, bütçe önemli değilse maili olarak sorun yoksa inceden kalına birkaç tip alınabilir, bize sorarsanız ince hiç almayın 4-5cm arası bir şey seçin biraz alıştırarak giderseniz rahat kullanırsınız.

  • 6

   4-5 cm mi? 🙂 İlk kez deneyen biri için 3 cm den fazla olmasa daha iyi değil mi?

  • 6

   @nicho o dediğini, istediğini bilmeyen acaba denesem mi denemesem mi diyen poposu kıymetli ay acır diyen kişiler için geçerli, zaten bu tip kişiler zevk falanda almazlar. @erotic-girl haklı istiyorsan hakkını vereceksin. ayı gibi bal yemeye gidiyorsun sonra bu bal çok tatlı değilmi diyorsun 🙂 gerçekten canı isteyen o balı tatlıda olsa arılarda soksa hiç düşünmeden afiyetle yer !

  • 5

   @sissy-m İlk kez deneyecek, bu yola yeni çıkmış biri için 3 cm den fazla olmamalı dedim. Fazlası çok zorlayabilir hiçbir zevk almaz ve bir daha kesinlikle denemek istemez. Bunun sadece acıdan ibaret olduğunu düşünebilir. Yoksa biraz alıştıktan sonra sınırları zorlamak, acıdan da zevk almak bence de iyidir.

 2. 4

  erotic-girl tüm detayları ile çok güzel anlatmış. ben de şuna değinmek istiyorum. kısa alırsanız yetersiz olur bir işe yaramaz. uzun alırsanız istenildiği kadar sokulur keyfinize bakarsınız.

 3. 4

  aynen, biraz uzun olsun istediğin kadar kullanırsın, ama kısa olursa uzatamazsın. benden de soruyu soran kişiye ek tavsiye olarak, çift taraflı belden bağlamalı olan strapon dildo çeşitleri var. örneğin bir tarafı kısa 10cm, diğer tarafı 18cm uzun oluyor. kısa olan kemer takıldığından kadının vajinası içinde kalıyor, bu sayede aksiyon esnasında kadında zevk alıyor. hatta bunların titreşimli olanları var bu sayede kadın çok daha fazla zevk alabilir.

 4. 2

  merhaba, zevkler kişiye göre tercihe göre değişken olsa da anatomik olarak değerlendirince prostat 10-12 içeride olduğuna göre bundan daha uzun ve uyarmaya yetecek kalınlıkta bir şey tercih etmek sizin için daha iyi olabilir. aldığınız hazza göre deneme yanılma yöntemi ile de kendinize göre idealinizi bulmanız mümkün. bunun yanında kadınında zevk alması için bir opsiyonunun olması gerektiğini unutmayın.

 5. 2

  bazen hiç olmazsa da güzel oluyor. soruya cevap olarak evet 15 cm üstü en ideali çünkü bizdeki anal bölgenin hassas noktasına da temas etmesi lazım. kadınlar bu konuda istekli olması çok önemli.

 6. 2

  bu sorunuz benim içinde öğretici oldu teşekkür ederim. bende 16 cm strapon alacağım ve kendimde deneyeceğim.

Bir cevap bırakın